شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد: راه‌اندازی نهاد مکتب راهیان حاج قاسم سلیمانی در استان کرمان با همکاری آموزش و پرورش

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد: راه‌اندازی نهاد مکتب راهیان حاج قاسم سلیمانی در استان کرمان با همکاری آموزش و پرورش

منتشرشده در کرمان چهارشنبه, 09 مهر 1399 ساعت 10:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: نهاد مکتب راهیان حاج قاسم سلیمانی در استان کرمان با همکاری آموزش و پرورش راه اندازی شده است و آمادگی پذیرش روزانه ۱۰۰۰ فراهم است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در دیدار مدیر کل و شورای معاونان آموزش و پرورش استان کرمان با وی بر ترویج مکتب شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مدارس تاکید کرد.

 

وی از برگزاری مراسم دهه شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در استان خبر داد و افزود: آموزش و پرورش باید در این مراسم نقش پر رنگی داشته باشد.

 

سردار معروفی با تاکید بر توجه ویژه به معیشت فرهنگیان اظهار کرد: معلمان در شرایط فعلی کرونایی با تحمل سختی ها در راستای پرورش فرزندان این مرز و بوم تلاش می کنند و نباید دغدغه مالی داشته باشند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به رسالت فرهنگی سپاه و آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش زیربنای توسعه فرهنگی، سیاسی و اقتصادی کشور است و اگر گیری در جامعه وجود دارد باید آن را در زیربنا  جستجو کرد و به زیربنا نیز باید توجه ویژه و اصولی شود.

 

سردار معروفی با اشاره به نقش آموزش و پرورش در آگاهی بخشی به افراد جامعه بیان کرد: اگر انسان در دین، اخلاق و علم آگاه تر شود نتیجه آن خلق انسان هایی مثل حاج قاسم سلیمانی است که در مکتب مدرسه تعلیم یافته است.

 

وی با تاکید بر آنکه مدارس الگو ساز هستند و باید در راستای تربیت  انسان هایی الگو و ستاره گام بردارند، گفت: شهیدحاج قاسم سلیمانی در جهان ستاره و الگوی عملی ملت هاست که در مدرسه و آموزش و پرورش، پرورش یافته و امروز جامعه بشری تشنه مکتب این شهید بزرگوار است.

 

فرمانده سپاه ثارالله کرمان با اشاره به قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران  گفت: باید مراقب باشیم دشمن جهاد، شهادت و مقاومت را که بال های اصلی نظام جمهوری اسلامی هستند از ما نگیرد.

 

سردار معروفی تاکید کرد: آموزش و پرورش پایه و اساس تربیت انسان هایی متعهد و کارآمد در کشور است و پایه های اصلی انسان در طراز جمهوری اسلامی در این دستگاه مهم و زیرساختی بنا نهاده می شود.

 

وی گفت: در کنار آموزش و پرورش هستیم و با همکاری این نهاد راهیان مکتب حاج قاسم را در استان راه اندازی کرده ایم و آمادگی پذیرش روزانه ۱۰۰۰نفر را در این مکتب داریم.

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است