شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: استفاده از ابزار هنر راه مقابله با جبهه دشمن در فضای مجازی است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: استفاده از ابزار هنر راه مقابله با جبهه دشمن در فضای مجازی است

منتشرشده در ایلام سه شنبه, 15 اسفند 1396 ساعت 12:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام تصریح کرد : استفاده از ابزار هنر راه مقابله با جبهه دشمن در فضای مجازی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در اختتامیه جشنواره های بسیج دانشجویی  گفت: برگزاری این جشنواره ها، تلاشی است در راستای این هدف که دانشجویان در کنار علم آموزی و کسب دانش، به کسب معرفت و تربیت انقلابی و دینی و مهارت افزائی در زمینه های مختلف بپردازند.

 

وی با بیان اینکه راه پیشرفت کشور بنا بر تاکید رهبر انقلاب اسلامی در گسترش جنبش نرم افزاری و تولیدعلم است، افزود: یکی از عوامل پیشرفت و توسعه کشور، مهارت و دانش است، اگر در جهان امروز کشوری پیشرفت داشته است از دانشگاه بوده که امام نیز فرمودند دانشگاه مبدا تحول است.

 

سردار حسینی اضافه کرد: امروز هم از نظر امکانات آموزشی و هم  اساتید مجرب و فرهیخته در سطوح عالی قرار داریم لذا باید از این ظرفیت موجود برای آبادانی و ترقی کشور بهترین بهره برداری صورت گیرد.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان تصریح کرد: امروز می توان با ابزارهای هنری و با کمترین امکانات به صورت مستقیم با جامعه هدف ارتباط برقرار کرد. 

 

وی با اشاره به تلاش دشمن در سنگ اندازی در مسیر توسعه و پیشرفت کشور بیان کرد: دشمن در تلاش است موانع مختلفی را در مقابل پای پیشرفت کشور قرار دهد و با ایجاد ناامنی، و اشاعه آسیب های اجتماعی و ناهنجاری های مختلف در راه روشن انقلاب اسلامی مانع تراشی کند.

 

سردار حسینی اظهار داشت: لازم است دانشجویان با ارائه خلاقیت های جوانی و استفاده از ایده ها و طرح های هنری خود خلآ موجود در این زمینه را پر کرده و با اثرگذاری در این وادی بر دشمن غلبه کنند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است