شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: خدمت رسانی سپاه به زائران اربعین از پنجم آبان آغاز می شود/ استقرار بالگرد و پهپادهای سپاه در مرز مهران

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: خدمت رسانی سپاه به زائران اربعین از پنجم آبان آغاز می شود/ استقرار بالگرد و پهپادهای سپاه در مرز مهران

منتشرشده در ایلام شنبه, 29 مهر 1396 ساعت 09:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام از آغاز خدمت رسانی گسترده سپاه به زائران اربعین حسینی از پنجم آبان خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام از آمادگی کامل بسیج و سپاه برای خدمت رسانی گسترده به زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته به منظور میزبانی از زائران اربعین اقدامات خوبی پیش بینی شده است.

 

وی گفت: در همین راستا سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام تمامی امکانات و ظرفیت های خود را برای خدمت هر چه بهتر و بیشتر به زائران بسیج کرده و در حوزه های مختلف و مرتبط با زائران از جمله راه، اسکان، اردوگاه، پشتیبانی، حمل و نقل، تغذیه، بهداشت و درمان و فرهنگی و تبلیغات کار خود را در منطقه عمومی مهران و پایانه مرزی از سر گرفته است.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام افزود: در حوزه راه، کار مونتاژ، نصب و راه اندازی پل بیلی (پیش ساخته) در محور ارتباطی مهران به ملکشاهی و در جاده ترشابه بعنوان مسیر جایگزین از سوی سپاه در حال انجام است.

 

سردار حسینی ادامه داد: سپاه همچنین به منظور تأمین امنیت لازم برای زائران اربعین، برای این ایام اقدامات لازم را پیش بینی کرده و بالگرد و پهپادهای سپاه در مرز مهران مستقر می شوند.

 

وی بیان کرد: علاوه بر این در حوزه های جنگ نوین، بیوتروریسم و نیز کمک های مردمی اقداماتی برای ایام اربعین در مهران انجام گرفته است.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در ادامه گفت: کار احداث اردوگاه سپاه از امروز شروع و تا هفته آینده آماده می شود و در این راستا امکانات سپاه از پنجم آبان ماه آماده خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خواهد بود.

 

سردار حسینی در ادامه به اقدامات مربوط به فضاسازی تبلیغی و محیطی اربعین در مهران اشاره و عنوان کرد: سیستم صوتی سپاه از مسیر پل زائر تا پایانه مرزی در روزهای گذشته نصب شده و در دو روز آینده نیز کار نصب پرچم اغاز می شود.

 

وی همچنین از راه اندازی بیمارستان صحرایی امام حسین (ع) خبر داد و افزود: همچون سال های گذشته این بیمارستان به منظور خدمت به زائران در منطقه مرزی مهران مستقر خواهد شد و تمامی خدمات در این بیمارستان برای زائران رایگان خواهد بود.

 

سردار حسینی در ادامه نیز خاطرنشان کرد: مراحل لازم برای احداث مکان اسکان زائران توسط سپاه در حال انجام است و تا روزهای آینده تکمیل خواهد شد.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام  با بیان اینکه سپاه برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی از هیچ تلاشی دریغ نمی کند، تصریح کرد: علاوه بر حضور مستمر و دائمی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، چند سپاه های استانی دیگر نیز به منظور خدمات رسانی گسترده به زائران در منطقه حضور خواهند داشت.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است