شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام: نقش محوری ایران در منطقه مورد توجه جهانیان است

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام: نقش محوری ایران در منطقه مورد توجه جهانیان است

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 23 مهر 1396 ساعت 11:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت : اگر تغییرات سیاسی در گوشه و کنار جهان بخواهد صورت گیرد به نقش محوری جمهوری اسلامی توجه ویژه می شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه ایوان با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)استان ایلام برگزار شد.

 

 فرمانده سپاه امیر المومنین (ع) استان ایلام گفت: امروز ایران اسلامی بحمدالله در عرصه بین الملل از اقتدار والایی برخوردار است و به عنوان یک کشور قدرتمند در منطقه مطرح می باشد چنانچه اگر تغییرات سیاسی در گوشه و کنار جهان بخواهد صورت گیرد به نقش محوری جمهوری اسلامی توجه ویژه می شود.

 

سردار حسینی اظهار کرد : امروز دیگر شرایط طور دیگر رقم خورده است ؛ غرب و شرق در جهان دیگر تصمیم گیرنده نیستند،و این دو قدرت دیگر حرفی برای گفتن ندارند و به قدرت های پوشالی تبدیل شده اند.

 

وی افزود: عنصر اصلی نظام ما مردم هستند مردمی که در تمام عرصه ها پای کار بوده اند ،امروز قدرت و ظهور اسلام درجهان اسلام و خارج از مرزهای اسلام نفوذ و گسترش پیدا کرده است و به یک قدرت واقعی و معنوی الهی تبدیل شده است .

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) تصریح کرد :در حال حاضر در نقاط مختلف منطقه و بمعنای واقعی و حقیقی در نبرد تمام عیار با تروریسم  هستیم ؛تروریسمی که توسط آمریکایی ها آموزش دیده و تجهیز شده است اما با رشادت دلاورمردان یکی پس از دیگری شکست می خورند.

 

وی با اشاره به شکست داعش در منطقه بیان داشت:این شکست توسط کسانی رقم خورده است که طرفدار آزادی و صلح هستند و سپاه پاسداران نقش اساسی و تعیین کننده را در این قضیه ایفا نموده است.

 

سردار حسینی تصریح کرد : دردوران انقلاب اسلامی ایران بیش از 17هزار شهید توسط منافقین به شهادت رسیدند که این اتفاق سند روشنی از مظلومیت نیرو های مسلح  است که در راه مبارزه با تروریسم به شهادت رسیدند.

 

وی ادامه داد: شرایط کشور با دوران دفاع مقدس متفاوت تر شده است کشور ما به برکت جوانان و رهبری مقتدرانه رهبر معظم انقلاب پویاتر و بالنده تر شده است و از هر لحاظ پیشرفت کرده، از بعد نظامی علاوه بر اینکه خودکفا هستیم از توان دفاعی ما نیز استفاده می شود.

 

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)در پایان گفت : امید است که تمامی پرسنل و مسئولین شهرستان همفکری لازم را در راستای رسیدن به اهداف پیشرو با فرمانده جدید ناحیه داشته باشند.

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است