شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام: محور قدرتمند مقاومت ثمره انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام: محور قدرتمند مقاومت ثمره انقلاب اسلامی است

منتشرشده در ایلام سه شنبه, 04 مهر 1396 ساعت 10:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، تصریح کرد: محور قدرتمند مقاومت ثمره انقلاب اسلامی است که با توجه به درون و تبعیت از ولی امر مسلمین شکل گرفت و جنگ ثابت کرد که باید در مقابل زورگویان مقتدرانه و مقاوم دفاع کرد.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام  گفت: یکی از حوادث تاریخی که همه مردمان کشور ما در آن شریک بودند جنگ تحمیلی 8 ساله  است.

 

سردار حسینی با تشریح چگونگی آغاز جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی در اوایل انقلاب که در حال شکل گیری ساختار نوپای خود بود پرداخت، و افزود: مردم با تشکیل بسیج عمومی در اوایل جنگ و با تآسی از قیام عاشورا آگاهانه و مطلع پای در عرصه و میدان جهاد نهادند و همچون یاران امام حسین در صحنه کربلا با بصیرت و شناخت از هدف، راه دفاع را برگزیدند.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، در ادامه اظهار داشت: با وجود تجهیزات دشمن و امکانات تدافعی آنان در مقابل رزمندگان اسلام، درایت امام، مقاومت مردم، و خلاقیت جوانان ایرانی بود که شرایط جنگ را عوض کرد و ایران اسلامی توانست با مهار دشمن و باز پسگیری مناطق تصرف شده شکست دشمن را رقم بزند.

 

سردار حسینی با بیان اینکه در دفاع مقدس اعتقاد، نبوغ جوانان انقلابی و رهبری امام خمینی(ره) و شور عاشورایی رزمندگان اسلام عامل پیروزی ما بود، اضافه کرد: در نهایت انقلاب اسلامی نه به زور سرنیزه بلکه به دلیل وضعیت و ساختار جمهوری اسلامی، عدالتخواهی و مبارزه با ظلم امروزه در حال صدور به اقصی نقاط جهان است و هیچ اثری از هیمنه رژیم بعث باقی نمانده است.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، تصریح کرد: محور قدرتمند مقاومت  ثمره انقلاب اسلامی است که با توجه به درون و تبعیت از ولی امر مسلمین شکل گرفت و جنگ ثابت کرد که باید در مقابل زورگویان مقتدرانه و مقاوم دفاع کرد.

 

وی با بیان اینکه امروز هم در مبارزه با امریکا تنها شیوه مبارزه و مقاومت جواب می دهد، بیان کرد: آمریکا دشمن تازه و جدیدی برای ملت ایران و منطقه خاورمیانه نبوده و نیست، سال ها است که با ترفندها و نقشه های شوم خود در صدد ایجاد بحران و راهی برای تسلط بر این منطقه است. 

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است