شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: آزادگان ، بر عهد و پیمان خود با امام و امت باقی ماندند

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: آزادگان ، بر عهد و پیمان خود با امام و امت باقی ماندند

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 29 مرداد 1396 ساعت 11:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ایلام تاکید کرد : آزادگان ، با رشادت بر عهد و پیمان خود با امام و امت باقی ماندند.

 

به گزارش سپاه نیوز: سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز استان گفت: آزادگانی که زندگی آنها سراسر پر از خاطراتی است که در دوران اسارت پشت سر گذاشتند و با رشادت بر عهد و پیمان خود با امام و امت باقی ماندند.

 

فرمانده سپاه ایلام اظهار کرد: امروز اگر احساس آرامش و امنیت می کنیم به برکت خون شهیدان است ، شهیدانی که از جان و مال خود گذشتند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ کنند.

 

وی بیان کرد: آزادگان ما در صحنه های دفاع مقدس با آگاهی کامل حضور داشتند و نقش آفرینی کردند و درد ها و  رنج های اسارت را هم تجربه کردند.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام تصریح کرد: این آزادگان با رنج و مشقتی که تحمل داشتند در دنیا و آخرت روسفید هستند و همه ما مدیون این عزیزان هستیم.

 

سردار حسینی ادامه داد : امروز راه این عزیزان در جبهه مقاومت ادامه دارد و رزمندگان ما در عراق و سوریه برای پیروزی اسلام تلاش می کنند و تا رسیدن به پیروزی دست از تلاش برنخواهند داشت.

 

در این مراسم از 171 آزاده سرافراز نیروهای مسلح استان ایلام تقدیر بعمل آمد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است