شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : در محور مقاومت ، قدرت ، عظمت و اقتدار به جهان مخباره می شود

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : در محور مقاومت ، قدرت ، عظمت و اقتدار به جهان مخباره می شود

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 22 مرداد 1396 ساعت 11:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام عنوان کرد: در محور مقاومت ، قدرت، عظمت و اقتدار به جهان مخابره و کشته شدن یک جوان در نقطه ای از محور مقاومت به دلیل بزرگ بودن و اثر گذار بودن انقلاب ، جهانی می شود.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، در هفتمین جشنواره مالک اشتر که در سپاه امیرالمومنین(ع) استان برگزار شد، گفت: امروز ما در مقطعی از تاریخ زندگی می کنیم که انقلاب اسلامی هم در کشور ، هم در منطقه و هم در جهان اثر گذار است.

 

وی عنوان کرد: حوادثی که اتفاق می افتد به دلیل بزرگ بودن انقلاب به دلیل اهمیت نظام جمهوری اسلامی و نقش محوری رهبر انقلاب، نقش تعیین کننده ای دارند.

 

سردار حسینی با اشاره به شهدات شهید مدافع حرم محسن حججی بیان کرد: شهید حججی با شهادتش یک بار دیگر صحنه کربلا را زنده کرد و  راه درست را به همه دنیا نشان داد.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام افزود: در محور مقاومت قدرت، عظمت و اقتدار به جهان مخابره ، و کشته شدن یک جوان در نقطه ای از محور مقاومت به دلیل بزرگ بودن و اثر گذار بودن انقلاب ، جهانی می شود.

 

وی ادامه داد : لحظه اسیر شدن و به شهادت رسیدن این جوان عزیز صحنه ای از ورود فرماندهان و شهیدان دوران مقدس را تداعی کرد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است