شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: خبرنگاران سربازان فعال جبهه فرهنگی جامعه هستند

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: خبرنگاران سربازان فعال جبهه فرهنگی جامعه هستند

منتشرشده در ایلام شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 16:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: خبرنگاران سربازان فعال جبهه فرهنگی و وجدان بیدار جامعه هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار  سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در همایش بزرگداشت روز خبرنگار در ایلام، خبرنگاران را وجدان بیدار جامعه توصیف کرد و گفت:224 شهید،50 جانباز و 12 آزاده آمار افتخارآفرین سرداران جبهه فرهنگی در صحنه جهاد دفاع مقدس است.

 

وی بابیان اینکه امروز خبرنگاران وظیفه سنگینی بر عهده‌دارند، ابراز کرد: خبرنگاران برای ماندن واقعیت ، وجود خود را تقدیم کردند و روایان صادق ، شجاع و سربازانی بودند که سلاح آنان قلم ، دوربین و میکروفون بوده است و برای منعکس کردن ایثار رزمندگان ، از سنگر نفسانی خود گذشتند و به اوج انسانیت رسیدند.

 

سردار حسینی با اشاره به اینکه اهمیت قلم در قرآن کریم آمده است ، ابراز کرد: قلم از گذشته دور ابزاری برای انتقال مفاهیم و احساسات و ارتباط نوع بشر بوده است و امروز با همین ابزار و امکانات هنرنمایی ها  ثبت و ضبط  و به آیندگان  منتقل خواهد شد.

 

وی گفت: خبرنگاران پیشتازان عرصه استفاده از قلم و بیان روان هستند، مفاهیم را به جامعه منتقل می‌کنند، واقعیت‌ها را منعکس  می کنند و جایگاه بسیار برجسته و شان عظیمی دارند، خبرنگار متعهد با آگاهی از مسئولیت سنگین ، پایبند ارزشهای انقلاب اسلامی و گنجینه مهم دفاع مقدس می باشد.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام،افزود: سرعت، دقت، صحت ، سلامت و امانت در انتقال رویدادها بسیار ارزشمند است.

 

سردار حسینی بیان کرد: خبرنگاران سربازان فعال جبهه فرهنگی جریان ساز بزرگ جامعه و وجدان بیدار جامعه هستند و مطالبه گران عرصه فرهنگی زبان گویای مردم در برابر مسئولان هستند و از حقوق افراد جامعه به‌خوبی دفاع می‌کنند و پلی بین مردم و مسئولان هستند و می‌توانند نقش‌آفرین باشد و از طرفی انتقال‌دهنده دستاوردهای نظام به مردم هستند.

 

وی با اشاره به اینکه کار خبرنگاران به‌مثابه شلیک موشک‌هایی به سینه دشمن است، خاطرنشان کرد: امروز دشمنان در مقابل اراده سخت و پولادین جبهه فرهنگی سر تسلیم فرود آورده‌اند و شما پیروز این میدان هستید به شرطی که تعهدمان را در مقابل این دشمن بیش از گذشته قوی‌تر نمائیم.

 

گفتنی است، در پایان این مراسم از پیشکسوتان عرصه خبرنگاری استان با حضور مسئولان تجلیل شد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است