شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در افتتاحیه طرح ولایت: خروجی طرح ولایت تربیت نیروهای ارزشی و انقلابی خواهد بود

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در افتتاحیه طرح ولایت: خروجی طرح ولایت تربیت نیروهای ارزشی و انقلابی خواهد بود

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 08 مرداد 1396 ساعت 13:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: خروجی و نتیجه این دوره باید تربیت جوانان تراز انقلاب اسلامی و مدیرانی مدبر، بصیر ارزشی و انقلابی و مطلع و با دانش و آگاهی نسبت به مسائل روز باشد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در افتتاحیه نهمین دوره استانی طرح ولایت ضمن تبریک ایام دهه کرامت در خصوص سالروز آزادسازی مرصاد گفت: سالروز عملیات مرصاد روز غلبه جنود الهی بر کوردلان منافق است.

 

وی افزود: دشمنان این نظام و انقلاب نه تنها با فکر و ایده انقلابی گری مردم ایران اسلامی مخالف اند بلکه دشمنی آنان با اسلام و دین از همان اوایل اسلام درمدینه النبی ظهور پیدا کرده است.

 

سردار حسینی با اشاره به ترور 17 هزار ایرانی اعم از مسئولین کشور توسط منافقین گفت: منافقین با تشکیل ارتش آزادی بخش تصمیم گرفتند به کشور ایران حمله کنند و کار نظام را یکسره کنند و نهایتا در گردنه مرصاد در کمین گاه جنود الهی در دام افتادند و 2هزار نفر از آنان مفتضحانه نابود شدند.

 

فرمانده سپاه استان با تشکر از تشریک مساعی مسئولان دانشگاه ها در برگزاری طرح ولایت، تصریح کرد: سه عنصر ایمان و معرفت ،  پیشرفت و آگاهی دانشجویان ، هدف اصلی طرح ولایت است اگر در این سه موضوع توجه شود قطعا بعنوان افرادی برجسته در دانشگاه حضور خواهند داشت.

 

وی با بیان اینکه انتطار می رود دانش آموختگان طرح تنها محدود به دانشگاه نشوند و آموخته های خود را در سطح جامعه تسری دهند بیان کرد: خروجی و نتیجه این دوره باید تربیت جوانان تراز انقلاب اسلامی و مدیرانی مدبر، بصیر ارزشی و انقلابی و مطلع و با دانش و آگاهی نسبت به مسائل روز باشد.

 

وی با اشاره به فعالیت گروه های جهادی دانشجویی در مناطق محروم، آن هم در زمانی که باید از تعطیلات تابستان استفاده کرده و به استراحت مشغول باشند، یادآور شد: برجسته ترین اثر اقدام گروه های جهادی در راستای فعالیت های فرهنگی و عمرانی در مناطق محروم، دمیدن روح کار و جهاد در کالبد دانشگاه است.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان اظهار داشت: ما باید با اقدام عملی نشان دهیم که هرگز از منافع ملی خود نمی گذریم و استقلال و هویت خود را بازیچه دست استکبار جهانی نخواهیم کرد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است