شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام خبر داد: راه اندازی آشپزخانه صنعتی در مرز مهران/ سپاه با تمام توان در خدمت زائرین اربعین است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام خبر داد: راه اندازی آشپزخانه صنعتی در مرز مهران/ سپاه با تمام توان در خدمت زائرین اربعین است

منتشرشده در ایلام شنبه, 07 مرداد 1396 ساعت 08:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با اعلام خبر راه اندازی آشپزخانه صنعتی در مرز مهران گفت: سپاه همچون سال های گذشته با تمام توان در خدمت زائرین اربعین خواهد بود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام ، در جلسه ستاد اربعین گفت: حماسه عظیم اربعین حسینی در این سال ها به یک برکت برای استان تبدیل شده و مردم هرسال بیش از پیش در تلاش برای خدمت به زوار اباعبدالله الحسین (ع) خواهند بود.

 

وی اظهار کرد: سپاه نیز با تمام توان خود پای کار آمده و در راستای این حماسه بزرگ در خدمت زائرین خواهد بود.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام افزود: یکی از نیازهای ضروری این حماسه بزرگ تأمین خوراک زوار بوده که سپاه امسال بصورت ویژه به این موضوع ورود کرده و با راه اندازی آشپزخانه صنعتی در مرز مهران روزانه تا 80 هزار پرس غذای گرم در آن تهیه و توزیع خواهد شد.

 

سردار حسینی ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات مهم در عزیمت زائرین در حماسه اربعین ، اسکان این زوار در پشت مرز بوده که این نهاد نیز همچون گذشته و در صورت نیاز آماده خدمت رسانی خواهد بود.

 

وی در پایان ضمن تقدیر از همه نهادهای خدمات رسان در اربعین ، ابراز امیدواری کرد امسال در خصوص خدمت رسانی به این زائرین بیشتر از گذشته تلاش و کوشش شود.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است