شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: هدف متعالی آموزش مبانی اندیشه اسلامی در دانشگاه ها ، تربیت مدیران انقلابی است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: هدف متعالی آموزش مبانی اندیشه اسلامی در دانشگاه ها ، تربیت مدیران انقلابی است

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 15:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز :فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام با تاکید بر اینکه هدف متعالی طرح ولایت در دانشگاه ها تربیت مدیران انقلابی است، گفت: کمک معنوی رؤسای دانشگاه ها در اجرای برنامه های بسیج دانشجویی مایه دلگرمی و قوت قلب دانشجویان است و با همکاری هر چه بیشتر مجموعه های دانشگاهی با بسیج دانشجویی می توان با برنامه ریزی بهتر به سمت تربیت این قشر تاثیرگذار در جامعه حرکت کرد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ اولین جلسه استانی دوره خط امام(ره) ایلام با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، روسای دانشگاه های ایلام، مسئولین نهاد رهبری در دانشگاه های ایلام، مسئول سازمان بسیج دانشجویی ایلام و  مسئولین حوزه های بسیج دانشجویی دانشگاه ها در سالن جلسات فرماندهی سپاه استان برگزار گردید.

 

در این جلسه سردار حسینی با قدردانی از روسای دانشگاه های استان که در برگزاری هر چه بهتر برنامه های اجرایی بسیج دانشجویی تعامل و همکاری لازم را دارند، اظهار داشت: طی  سال گذشته در نتیجه تعامل بین سپاه و مجموعه دانشگاهی ارتباط صمیمانه ای بین این دو مجموعه برگزار شده که نمود این موفقیت های شایسته تقدیر را می توان در برگزاری دوره های طرح ولایت و راهیان نور دانشجویی در سطح کشور مشاهده کرد.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) با تاکید بر اینکه هدف متعالی آموزش مبانی اندیشه اسلامی در دانشگاه ها تربیت مدیران انقلابی و نیروهای تراز انقلاب اسلامی در کشور است، گفت: کمک معنوی رؤسای دانشگاه ها در اجرای برنامه های بسیج دانشجویی مایه دلگرمی و قوت قلب دانشجویان است و با همکاری هر چه بیشتر مجموعه های دانشگاهی با بسیج دانشجویی می توان با برنامه ریزی بهتر به سمت تربیت این قشر تاثیرگذار در جامعه حرکت کرد تا نتایج رضایتبخشی حاصل شود.

 

وی به نقش مهم و اثرگذار دانشگاه اشاره کرد و تصریح کرد: چرخ فرهنگ، اقتصاد و آموزش در دانشگاه است و همه جامعه نیاز به وحدت انسجام و یکپارچگی دارد.

 

سردار حسینی تاکید کرد : هر جا با وحدت و انسجام حرکت کردیم موفق بوده ایم،سپاه همواره محور وحدت و همدلی بوده و بسیج ظرفیت همه اقشار جامعه است.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام در پایان گفت: نهاد های قدرتی حافظ امنیت که از سرحدات این نظام در حال دفاع هستند با وحدت و انسجام تقویت می شوند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است