شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جمع بسیج ورزشکاران: سپاه فرزند خلف ملت است/ ارتقاء اخلاق هدف اصلی بسیج ورزشکاران است

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جمع بسیج ورزشکاران: سپاه فرزند خلف ملت است/ ارتقاء اخلاق هدف اصلی بسیج ورزشکاران است

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 25 تیر 1396 ساعت 08:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: سپاه فرزند خلف ملت بوده و نمی تواند نسبت به نیازهای نظام و مردم بی تفاوت باشد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، در اجتماع بسیج ورزشکاران ایلام  که به مناسبت گرامیداشت روز این قشر در محل "زورخانه پوریای ولی" شهر ایلام برگزار شد ، با اشاره به اهمیت بسیج ورزشکاران و لزوم گسترش آن ، گفت: جامعه ورزشکاران به دلیل گستردگی و تنوع در آن و لزوم توجه به اخلاق از اهمیتی خاصی برخوردار بوده و با افزایش روحیه ایثار و اخلاق مداری در این قشر می توان خیلی از آسیب های موجود در جامعه را درمان و از ایجاد چالش های منفی جلوگیری بعمل آورد.

 

وی اظهار کرد: بسیج ورزشکاران در کنار وزرات ورزش و جوانان با هدف ارتقاء اخلاق و روحیه تعاون و ایثار برای انسجام بیشتر در میان جامعه ورزش ایجاد شده و می طلبد مسئولان ورزش همچون گذشته با این قشر برای رسیدن به اهداف تعالی همراهی داشته باشند.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در توصیه ای به جامعه ورزش استان بیان داشت: ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس بهترین الگوی جامعه هستند و ورزشکاران ما باید ضمن رعایت اصول اخلاقی در میادین ، این عزیزان و بزرگان را سرلوحه و الگوی خود قرار دهند.

 

سردار حسینی در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح کرد: سپاه فرزند خلف این ملت بوده و نمی تواند نسبت به خواسته ها و مشکلات نظام و مردم بی تفاوت باشد.

 

وی بیان داشت: سپاه تمام توان خود را برای سازندگی و توسعه کشور بیش از پیش بکار گرفته و برای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است