شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: حجاب بعنوان یک صدف حافظ و نگهدار بانوان در برابر هجمه های موجود در جامعه است

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: حجاب بعنوان یک صدف حافظ و نگهدار بانوان در برابر هجمه های موجود در جامعه است

منتشرشده در ایلام شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 12:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در اجتماع مردمی صیانت از حریم خانواده شهر ایلام گفت: حجاب بعنوان یک صدف حافظ و نگهدار بانوان در برابر هجمه های موجود در جامعه است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در اجتماع مردمی صیانت از حریم خانواده شهر ایلام گفت: حجاب بعنوان یک صدف حافظ و نگهدار بانوان در برابر هجمه های موجود در جامعه است.

 

وی اظهار کرد: حکومت رضاخانی با تبعیت از نظام سلطه در سالیان حکومت خود تلاش داشتند تا این گهر را از وجود صدف حجاب محروم کرده و با جبر و زور به دنبال کشف حجاب بودند و در این راه  افراد زیادی را به شهادت رساندند.

 

فرمانده سپاه ایلام افزود: حکومت پهلوی از این اصل که مردم ایران از دیرباز یکتاپرست بوده و حجاب بعنوان اصلی در زندگی آنها قرار داشته غافل بودند و عملا شاهد شکست این طرح ننگین شدند.

 

سردار حسینی ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی حجاب بعنوان یک اصل انکارناپذیر در نظام اسلامی تبدیل شده و همه برای گسترش این مهم تلاش کردند.

 

وی تصریح کرد: زنان ایران اسلامی با تبعیت از زنان صدر اسلام و الگو قرار دادن حضرت زهرا و زینب کبری (س) باید برای گسترش این پرچم و نماد اسلامی بیش از پیش تلاش کنند.

 

فرمانده سپاه ایلام در پایان ضمن تقدیر از حضور به موقع و انقلابی مردم ابراز امیدواری کرد همه در یک سنگر در دفاع از حریم خانواده و گسترش حجاب تلاش کنیم.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است