شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامبه همت بسیج دانشجویی استان ایلام ؛ اولین گروه دانشجویان جهادگر استان به روستای محروم سید محمد عابد اعزام می شوند

به همت بسیج دانشجویی استان ایلام ؛ اولین گروه دانشجویان جهادگر استان به روستای محروم سید محمد عابد اعزام می شوند

منتشرشده در ایلام دوشنبه, 19 تیر 1396 ساعت 09:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : به همت بسیج دانشجویی استان،تعداد100نفر از خواهران جهادگر دانشگاه علمی کاربردی استان ایلام جهت خدمت رسانی به محرومین در یک اردوی فرهنگی ده روزه به  اعزام می شوند.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ با شروع فصل تابستان و اتمام امتحانات پایان ترم، دانشجویان انقلابی و خودساخته دانشگاه های سراسر کشور جهت خدمت رسانی به مردمان محروم در روستاهای دور از دسترس به این مناطق اعزام می شوند و در بخش های مختلف عمرانی و سازندگی، پزشکی و دندان پزشکی،بهداشت و فرهنگی و هنری و ... به محرومترین مردمان ایران سربلند خدمت می کنند .

 

این جهادگران آستین های همت را بالا زده و هر کس در حد توان و تخصص خود گوشه ای از این کار عظیم را متقبل می شود و با شور و اشتیاق جوانی به همراه خلوص نیت و صفای دل فقط و فقط برای رضای خدا و نشاندن لبخند رضایت بر لبان کودکان محروم و مردمان کوخ نشین ایران اسلامی با قوت تمام تلاش می کنند و به دور از هر چشم داشتی در هوای گرم و سوزان تابستان، عاشقانه خدمت می کنند.

 

در این راستا بسیج دانشجویی استان ایلام با اعزام 21 گروه جهادی به مناطق روستایی بسیار محروم استان مطابق منویات رهبری در جهت حمایت از تولیدات ملی و عملیاتی نمودن اقتصاد مقاومتی گام بر می دارد.

 

اولین گروه جهادی دانشجویی به تعداد 100خواهر جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه های علمی کاربردی استان در یک اردوی فرهنگی ده روزه به روستای محروم سیدمحمد عابد اعزام می شوند.

 

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است