شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامجانشین فرمانده سپاه استان ایلام: برگزاری یادواره شهدا هم عهدی با شهدا است

جانشین فرمانده سپاه استان ایلام: برگزاری یادواره شهدا هم عهدی با شهدا است

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 22 اسفند 1395 ساعت 09:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ طهماسبی در یادواره شهدای دانش آموزی شهرستان دهلران اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا هم عهدی با شهدا است.


به گزارش سپاه نیوز: سرهنگ عبدالصاحب طهماسبی"جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: عزت، آبرو و امنیت امروز کشور ما مرهون از خودگذشتگی شهدایی است که در سال های دفاع مقدس با نثار جان خود اجازه ندادند دشمنان نظام و انقلاب ما را خدشه دار کند.


جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام تصریح کرد: امروز به برکت اقتداری که از دفاع مقدس به دست آورده ایم دشمنان به خود اجازه نی دهند که حرفی از تهاجم نظامی علیه کشور ما داشته باشند و برنامه‌های خود را بر روی موضوعات اقتصادی متمرکز کرده‌اند.


وی افزود: لازم است همان گونه که در دوران دفاع مقدس ما می توانیم را به خوبی به رخ دشمنان کشاندیم امروز نیز با تکیه بر توانمندی‌های بومی خود در عرصه های اقتصادی به خودکفایی و خودباوری برسیم تا هیچ تکان و تحریمی یارای مقابله با ما را نداشته باشد.


سرهنگ طهماسبی در ادامه گفت: رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر بر روی باور داشتن به توانمندی‌های بومی بسیار تاکید داشته‌اند و شعار سال را نیز به همین مضمون اعلام می‌فرمایند این بدان معناست که ایشان بر روی خودکفایی اقتصادی و بومی‌سازی اقتصاد توجه و تاکید دارند.


وی با یادآوری توانمندی‌های نظامی کشور و کسب رتبه‌های بالا در عرصه تولید موشک‌های نقطه زن، ماهواره و مین‌های دریایی گفت: این کشور که به این توانمندی‌های بزرگ نظامی دست یافته قادر است موضوع اقتصاد را که به مراتب ساده‌تر است را به راحتی حل کند.


جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اظهار داشت: با تکیه بر همین ظرفیت‌های داخلی در کنار وحدتی که مردم دارند باید برای سامان دادن به مشکلات اقتصادی که از سوی دشمن با اعمال تحریم‌ها به وجود می‌آید فایق آمد.


وی گفت: خوشبختانه کشور ما هم اکنون از اتحادی خوب و مثال زدنی برخوردار است که اوج این اتحاد در راهپیمایی 22 بهمن امسال به نمایش گذاشته شد که اعتراف دشمنان نظام را نیز به دنبال داشت.جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام  وی بیان کرد : ولایت‌مداری، خودباوری و ندادن امتیاز به دشمن از جمله خصلت‌های مردم در طول دفاع مقدس و تاکنون بوده و خواهد بود و به پشتوانه همین مولفه‌ها راه پیروزی و سربلندی را طی خواهند کرد.

 

انتهای خبر/08
 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است