شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامجانشین فرمانده سپاه حضرت امیرالمومنین(ع) استان ایلام : بزرگداشت یاد و نام شهدا ضامن ثبات و ماندگاری انقلاب اسلامی است

جانشین فرمانده سپاه حضرت امیرالمومنین(ع) استان ایلام : بزرگداشت یاد و نام شهدا ضامن ثبات و ماندگاری انقلاب اسلامی است

منتشرشده در ایلام چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 11:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ طهماسبی گفت: برگزاری یادواره شهدا با هدف بزرگداشت نام و یاد ایثارگران، ضامن ثبات و ماندگاری انقلاب اسلامی و ایجاد طراوت و معنویت در جامعه است.

 


به گزارش سپاه نیوز: سرهنگ عبدالصاحب طهماسبی جانشین فرمانده سپاه حضرت امیرالمومنین(ع) استان ایلام  در مراسم یادواره شهدای شهرستان آبدانان و سالگرد شهادت شهید علی جرایه کم سن و سالترین نوجوان شهید کشور اظهار کرد: هم عهدی با شهیدان و تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، یک رسالت الهی و تعهد اجتماعی است که سلامت و امنیت کشور را برای دراز مدت تضمین می کند.


وی همه داشته های کنونی انقلاب اسلامی را مدیون ایثار و از خودگذشتگی شهدا دانست و افزود: به یمن ایثارگری شهیدان و صبر و پایمردی خانواده های شریف آنها، اکنون امنیت و اقتدار کامل در کشور پایدار است و جمهوری اسلامی به عنوان یک نقطه ثقل امنیت، اتحاد و نقش آفرین در جهان مورد توجه افکار عمومی قرار دارد.


سرهنگ طهماسبی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شهرستان آبدانان بخصوص شهیدان سردار حاج صارم طهماسبی و شهید داریوش رضایی نژاد اضافه کرد: شهید علی جرایه در کسوت یک دانش آموز 12 ساله در سنگر دفاع از کیان اسلامی قرار گرفت و در اوج فداکاری و هنرمندانه جان شیرین خود را در طبق اخلاص نهاد و با این اقدام عاشقانه، نام و یاد خود را در تاریخ سرخ انقلاب اسلامی به ثبت رساند.


وی با تجلیل از نقش سازنده مردم شهید پرور شهرستان آبدانان در این دوران یادآور شد: این مردم ولایتمدار و شهید پرور در برهه حساس جنگ تحمیلی به پاسداری از دستاوردهای نظام اسلامی پرداختند و چند هزار رزمنده بسیجی را به میادین مصاف حق علیه باطل اعزام کردند و با این عملکرد بی نظیر نام خود را در صحیفه سبز این نهضت خدایی به ثبت رساند.


سرهنگ طهماسبی شهید علی جرایه را زیباترین الگوی سازنده برای جوانان توصیف کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس از هر پنج نفر جمعیت این شهرستان، یک نفر به جبهه های حق علیه باطل اعزام شد که این آمار یک رکورد و افتخار بزرگ در استان ایلام است.

 

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است