شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام : اقدامات نظام و انقلاب اسلامی قابل ستایش است

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام : اقدامات نظام و انقلاب اسلامی قابل ستایش است

منتشرشده در ایلام چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 10:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار حسینی در جمع بازنشستگان نیروهای مسلح در شهرستان ملکشاهی گفت : اقدامات نظام و انقلاب اسلامی قابل ستایش است.

 به گزارش سپاه نیوز:سردار حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام اظهار کرد: تلاش نظام و هدف مقام معظم رهبری، بهبود وضعیت معیشت مردم و وضعیت اقتصادی کشور است و در چند سال اخیر شعار سال و تاکید مقام معظم رهبری بر مسئله معیشت و اقتصاد بوده است.

سردار حسینی افزود: تفکر خوب ، مدیر و اندیشه خوب و هدف مطلوب برای دستیابی به جامعه ای خوب کمک می کند.فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: مدیر مطلوب، باسواد و توانمند، سود و منفعتش برای همه جامعه است.وی عنوان کرد: نیازهای کشور زیاد است و ظرفیت هایی در کشور وجود دارد که دارای استفاده خوبی است، اگر استفاده درستی از این ظرفیت ها بشود بخشی از مشکلات کشور رفع خواهد شد.فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام تصریح کرد: نباید به دنبال تکیه بر خارج از کشور باشیم، هیچ کشوری نیست که تلاش کند و منافع خودش را به ما بدهد.

سردار حسینی یادآور شد: امام خمینی (ره) به مردم هویت، اعتماد دینی و خودباوری داد وما را از استبداد رهانید.فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام ادامه داد: یک نفکری در تلاش است که اعتماد "ما می توانیم" را از ما بگیرد، بخشی از صنعت هسته ای در بخش درمانی، کشاورزی و مطالعات علمی مورد بهره برداری قرار می گیرد و وقتی خود را از این صنعت محروم کنیم از مزایای آن بی بهره خواهیم شد.وی گفت: دشمن درصدد جلوگیری از پیشرفت نظام است. امنیت رقابت و مشارکت هدف نظام است.
سردار حسینی در پایان گفت: با 40 سال حاکمیت اسلامی مردمی به یک قدرت برتر دنیا تبدیل شده ایم ، با این قدرت باید مدیران شایسته ، ارزشی و اعتقادی داشته باشیم که با همه وجود برای مردم کار کننند.

 

انتهای خبر/08

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است