شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام : جواب مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن به آمریکایی ها کوبنده و دندان شکن بود

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام : جواب مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن به آمریکایی ها کوبنده و دندان شکن بود

منتشرشده در ایلام سه شنبه, 26 بهمن 1395 ساعت 10:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:گفت: مردم ایران اسلامی با حضور مقتدرانه و با صلابت خود در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن، جوابی کوبنده و قاطع به تهدیدهای حاکم بی خرد آمریکا دادند.

 

به گزارش سپاه نیوز: سردار "سید صادق حسینی" فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در یادواره شهدای زمین فوتبال چوار اظهار کرد: باید با تکیه بر خود باوری و اعتماد به نفس با یادگار مانده از امام راحل و با استفاده از ظرفیت های داخلی در مقابل تحریم ها ایستادگی کنیم.


وی افزود: تهدید و تحریم دولت آمریکا بر اراده مردم و مسئولان ما تاثیر چندانی ندارد و ایران اسلامی با هدایت های مدبرانه مقام معظم رهبری با توجه به شرایط خاص و بحرانی منطقه در امنیت کامل بسر می برد.


سردار حسینی به شهادت ورزشکاران زمین فوتبال چوار در حادثه بمباران هواپیماهای رژیم متجاوز بعث عراق اشاره کرد و گفت: طبق کنوانسیون بین المللی در جمگ نباید برخی مناطق همچون بیمارستان، خودروهای امدادی و مکان های ورزشی مورد تهاجم قرار گیرد در حالیکه در جنگ عراق علیه ایران رژیم بعث ناجوانمردانه با زیر پا گذاشتن آشکار این رویه، به این مراکز حمله کرد.


وی تاکید کرد: در راستای معرفی هر چه بهتر شهدای زمین فوتبال چوار باید در قالب ساخت مستند و فیلم سینمایی اقدام کرد که البته یک فیلم سینمایی با موضوع یادبود شهدای زمین فوتبال چوار در حال ساخت بود که به علت نبود بودجه کافی نیمه کاره رها شد که با حمایت های مالی سپاه تکمیل آن از سر گرفته می شود.


سردار حسینی با بیان اینکه برگزاری یادواره ها ارزشمند است اما اثرمطلوب و ماندگاری بالایی ندارند، یادآور شد: باید اقدام های ماندگارتری با اثر بخشی بیشتری چون ساخت یادمان و اِلمان در این راستا برای بزرگداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهدا انجام شود.


فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان در مورد ظرفیت های استان در حوزه دفاع مقدس گفت: با مدیریت و برنامه ریزی درست می توانیم در حوزه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و معنوی حرف برای گفتن داشته باشیم و برای پیشرفت استان از این ظرفیت و پتانسیل ها بهره ببریم.


این یادواره با حضور خانواده های معظم شهدای زمین فوتبال چوار، ایثارگران، مسئولان دستگاه های اجرایی و ورزشکاران در زمین فوتبال این شهر برگزار شد.

 

انتهای خبر/08
 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است