شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: 9 دی، انقلاب سوم فکری اعتقادی علیه استکباربود

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: 9 دی، انقلاب سوم فکری اعتقادی علیه استکباربود

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 08:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار حسینی بیان کرد: در فتنه 88 ما تقابل اسلام ناب محمدی (ص) واسلام سکولار را تجربه می کنیم و می بینیم حادثه 9دی انقلاب سوم فکری اعتقادی جبهه انقلاب اسلامی علیه استکبار و پیاده نظام استکباربود.

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار حسینی فرمانده سپاه امیر المونین (ع)استان ایلام در جلسه ی قرارگاه بسیج رسانه پیرامون حماسه 9 دی گفت: هرچقدرکه از انقلاب به جلوتر می رویم  ارزش های انقلاب روشن تر می شوند و عمق بیانات حضرت امام خمینی(ره) در دهه ی شصت وبیانات مقام معظم رهبری در طول تاریخ برای ما معنا و مفهوم بیشتری پیدا می کند


 سردار حسینی با بیان کلامی از شهید بهشتی با این مضمون که "انقلابی بودن مهم نیست بلکه انقلابی ماندن مهم است" عنوان کرد:سطح وسعت دید رهبران انقلاب بالا است وخیلی از حرفهای آنان سال ها بعد برای ما روشن و آشکار تر می شود بنابراین صرف انقلابی بودن برای ما مهم نیست بلکه در صحنه انقلاب وکوران حوادث انقلاب ، ماندن مهم است.


وی بیان کرد: در فتنه 88، ما تقابل اسلام ناب محمدی (ص) واسلام سکولار را تجربه می کنیم و می بینیم حادثه 9دی انقلاب سوم فکری اعتقادی جبهه انقلاب اسلامی علیه استکبار و پیاده نظام استکباربود .


سردار حسینی با تاکید بر نقش رسانه ها در ترویج معارف و ارزش های انقلاب اسلامی  خاطرنشان کرد:نقش رسانه در ترویج معارف و ارزش های انقلاب اسلامی همانند نقش سنگرسازان بی سنگر در دوران دفاع مقدس است که خودشان سنگر نداشتند و مورد اصابت ترکش دشمن قرار می گرفتند. امروز  هم رسانه ها در تیررس دشمن قرار دارند و مورد هدف ترکش های سیاسی قرار می گیرند .


فرمانده سپاه امیر المونین (ع)استان ایلام با بیان اینکه در سال 88 تهمت تقلب از ماهها قبل طراحی شده بود اظهار کرد: ماهها قبل از انتخابات در سطح کشور حتی در استان ایلام حرف از تقلب و نادرستی انتخابات به گوش می رسید و بعدها هم مقامات آمریکایی خودشان اعلام کردند که فتنه 88 مورد حمایت آنها بود .


وی  گفت :  همه ی مخالفان نظام اسلامی از قبیل سلطنت طلب ها، سکولارها ، و  پیاده نظام استکبار  سوار برکشتی مخالفت شدند ولی در طوفان زلال مردم شکست خوردند و بیانات و تدابیر مقام معظم رهبری مدظله العالی باعث شد که بسلامت از این فتنه عبور کنیم.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است