شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلاممسئول سازمان بسیج سازندگی کشور: تفکر بسیجی برخاسته از روح و آرمان آزادیخواهی ملت است

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور: تفکر بسیجی برخاسته از روح و آرمان آزادیخواهی ملت است

منتشرشده در ایلام چهارشنبه, 17 آذر 1395 ساعت 11:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار غلامی گفت: تفکر بسیجی برخاسته از روح و آرمان آزادیخواهی ملت است.

 

به گزارش سپاه نیوز: سردار سرتیپ دوم پاسدرا نعمان غلامی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در آیین یادواره سرداران و 364 شهید شهرستان ایوان اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امری لازم و ضروری است.

 

مسؤول سازمان بسیج سازندگی گفت: تفکر بسیجی برخاسته از روح و آرمان آزادیخواه این ملت است که در دل تک تک آحاد جامعه اسلامی ایران قرار دارد و افتخار بزرگی برای ملت ایران اسلامی محسوب می‌شود.

 

وی ادامه داد: تنها با تداوم این تفکر است که ملت ایران در اوج عزت و افتخار باقی می‌ماند و باید از این تفکر ناب و الهی صیانت و پاسداری شود.

 

مسؤول سازمان بسیج سازندگی گفت: دشمنان این مرز و بوم برای کوتاه کردن دست بلند انقلاب اسلامی در منطقه و توسعه و ترویج افکار نظام دست به توطئه آفرینی‌های متعددی می‌زنند.

 

سردار غلامی تصریح کرد: اما آنان غافل از تفکر بسیج بوده و هیچگاه توطئه‌های آنان به نتیجه دلخواهشان نرسیده و بسیجیان این توطئه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه استمرار نظام اسلامی منوط به پاسداری از خون شهیدان است، ادامه داد: اکنون ایران اسلامی در میان همه مشکلاتی که در پیرامون آن وجود دارد کانون امنیت، آرامش و زندگی سرشار از عزت است و این ناشی از وجود تفکر بسیج است.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی گفت: تفکر بسیجی برخاسته از روح و آرمان آزادی خواه  ملت است که باید از این تفکر ناب و الهی صیانت و پاسداری کرد.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است