شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلاممعاون هماهنگ کننده سپاه امیر المؤمنین(ع) استان ایلام خبر داد: اعزام 8500 دانش‌آموز ایلامی به اردوهای راهیان‌نور

معاون هماهنگ کننده سپاه امیر المؤمنین(ع) استان ایلام خبر داد: اعزام 8500 دانش‌آموز ایلامی به اردوهای راهیان‌نور

منتشرشده در ایلام چهارشنبه, 17 آذر 1395 ساعت 11:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: 8 هزار و 500 دانش‌آموز ایلامی به اردوهای راهیان‌نور اعزام شدند.

 

سپاه نیوز: جمال شاکرمی معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام  در گفت‌وگویی اظهار داشت: یک روز کوچک مردانی با دلی عظیم رفتند تا درس بزرگ به نسل‌های آینده بیاموزند، درسی که امروز دانش آموزان با رفتن به مناطق عملیاتی آن را از نزدیک می‌بینند و لمس می‌کنند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: از همین دبیرستان‌های استان ایلام و در روزگاران گذشته دانش آموزانی رفتند و حماسه آفریدند و امروز جوانان این مرز و بوم می‌روند تا یادی از آن حماسه‌ها داشته باشند.

 

وی با بیان اینکه اولین کاروان راهیان‌نور دانش آموزی امروز به مناطق عملیاتی اعزام شد، ادامه داد: امسال در بحث راهیان‌نور دانش آموزی با مشارکت سپاه و آموزش و پرورش تعداد 8 هزار و 500 نفر از دانش آموزان دختر و پسر به مناطق عملیاتی مهران و دهلران و فتح‌المبین اعزام خواهیم کرد.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام با اشاره به اینکه اهمیت اعزام کاروان‌های دانش آموزی راهیان‌نور بر هیچکس پوشیده نیست، گفت: اجرای این اردوها در  ترویج روحیه ایثار و شهادت بسیار ضروری است.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است