شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامجانشین فرمانده کل‌سپاه:توان خودرویی سپاه برای انتقال زائران از مرز مهران در نظر گرفته شده است

جانشین فرمانده کل‌سپاه:توان خودرویی سپاه برای انتقال زائران از مرز مهران در نظر گرفته شده است

منتشرشده در ایلام شنبه, 29 آبان 1395 ساعت 12:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛سردار سلامی  گفت: توان خودرویی سپاه پاسداران برای انتقال زائران از مرز مهران در نظر گرفته شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در نشست ستاد اربعین در مرز مهران اظهار داشت: برنامه‌ریزی ستاد اربعین استان برای بازگشت زائران آغاز شده است.

 

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: افزایش حجم تردد زائران در بازگشت به کشور و از طریق مرز مهران قطعی است و باید تمام توان را برای خدمات رسانی به زائران به کار گرفت تا با مشکل مواجه نشوند.

 

سردار سلامی ادامه داد: در این راستا مسئولان استانی باید تمهیدات لازم را در این راستا بیاندیشند و زمینه تسهیل در ورود و بازگشت زوار از مراسم اربعین حسینی را فراهم کنند.

 

وی اضافه کرد: سپاه تمام توان خود را برای سهولت در بازگشت زائران بکار گرفته و در این راستا برنامه‌ریزی لازم از روزهای گذشته صورت گرفته است.

 

سردار سلامی تصریح کرد: توان خودرویی سپاه پاسداران برای انتقال زائران از مرز مهران در نظر گرفته شده است.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام نیز گفت: یک هزار و 200 دستگاه اتوبوس و مینی بوس برای بازگشت به زائران در نظر گرفته شده است.

 

سردار سید صادق حسینی افزود: سپاه پاسداران تمام توان و نیروی خود را به کار گرفته تا زوار به راحتی وارد مرز مهران شده و از مهران راهی شهرهای خود شوند.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است