شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان‌ایلام خبر داد:تحقق اقتصاد مقاومتی با اجرای طرح توسعه کشاورزی در موسیان

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان‌ایلام خبر داد:تحقق اقتصاد مقاومتی با اجرای طرح توسعه کشاورزی در موسیان

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 13:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار حسینی از اجرای طرح توسعه کشاورزی در موسیان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در گفت‌وگویی  اظهار داشت: طرح توسعه کشت و صنعت شرکت قدر رزمندگان در بخش موسیان شهرستان دهلران به بهره‌برداری رسید.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع ) استان ایلام اجرای این طرح را در راستای تحقق طرح اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و گفت: تعداد چاه‌های که در این منطقه حفر شده بود به سه حلقه چاه می‌رسید.

 

وی ادامه داد: امروز نیز این تعداد چاه در موسیان به بهره‌برداری رسید و این تعداد چاه با هزینه‌ای بالغ بر 215 میلیون تومان برقی شده و در اختیار کشاورزان و زارعان این منطقه قرار گرفت.

 

این مسئول اضافه کرد: مصمم هستیم که از آب کرخه برای مزرعه‌ای در موسیان که حدود یک هزار و 800 هکتار وسعت دارد استفاده شود و همچنین زه‌کشی، کانال‌کشی و استفاده از ادوات جدید نیز در دستور کار قرار گرفته است.

 

سردار حسینی تصریح کرد: با اجرای این طرح بیش از 50 نفر به طور مستقیم و بیش از 800 خانوار به طور غیرمستقیم از آن بهره‌مند خواهند شد.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع ) استان ایلام گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی یکی از برنامه‌های مهم و اساسی این نهاد بوده که در این راستا برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته است.

انتهای خبر/07

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است