شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامبه همت سپاه شهرستان ایلام انجام شد؛ توزیع بیش از 500پک معیشتی،بهداشتی و آموزشی بین نیازمندان و دانش آموزان 

به همت سپاه شهرستان ایلام انجام شد؛ توزیع بیش از 500پک معیشتی،بهداشتی و آموزشی بین نیازمندان و دانش آموزان 

منتشرشده در ایلام چهارشنبه, 12 آذر 1399 ساعت 14:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: در راستای کمک مومنانه و به همت سپاه شهرستان ایلام ؛بیش از 500پک معیشتی،بهداشتی و آموزشی بین نیازمندان و دانش آموزان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار "حیدر الفتی" فرمانده سپاه شهرستان ایلام در خصوص مرحله سوم کمک مومنانه گفت:یکی از برنامه های اصلی و روتین مجموعه سپاه و بسیج، تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نهضت کمک مومنانه می باشد.

 

وی ادامه داد:در برنامه های مختلف و در همین راستا، ما از ابتدای سال با شروع اپیدمی کرونا با بسیج پایگاه های مقاومت و استفاده از تمام ظرفیت بسیج خیرین، نهاد ها و سازمان های همسو، اقدام به جمع آوری کمک های مردمی و تهیه پک های معیشتی و آموزشی کرده و با شناسایی نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا، اقدام به توزیع بین آنها نمودیم.

 

 فرمانده سپاه ایلام افزود:از ابتدای بیماری کرونا،بسیج به عنوان ظرفیت بی بدیل نظام مقدس و از از مولفه های توانمندی قدرت نظام،در کنار دستگاه های خدمات رسان و متولی امر بهداشت و درمان کشور، اقدام به توزیع بسته های معیشتی در قالب طرح کمک مومنانه بین آسیب دیدگان از کرونا نموده است.

 

 وی در پایان گفت:در ادامه  مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه و با کمک کمیته امداد شهرستان ایلام ، اقدام به تهیه 200 پک بهداشتی ، 100 پک آموزشی و 200 پک معیشتی و نیز شناسایی نیازمندان توسط پایگاه ها در مناطق حاشیه نشین کردیم و با استفاده از ظرفیت بسیج،این پک های معیشتی در بین مناطق حاشیه نشین شهر ایلام به مدد الهی توزیع خواهند شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است