شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خبر داد: ۴۰۰ تیم حمایتی، آماده اجرای طرح شهید سلیمانی در ایلام

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خبر داد: ۴۰۰ تیم حمایتی، آماده اجرای طرح شهید سلیمانی در ایلام

منتشرشده در ایلام دوشنبه, 10 آذر 1399 ساعت 09:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اشاره به اجرای طرح سردار شهید قاسم سلیمانی، گفت: برای اجرای این طرح ۴۰۰ تیم حمایتی تشکیل شده است که بیشتر آنها در پایگاه‌های بسیج ساماندهی شده اند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در نشست تشریح طرح شهید سلیمانی موصوف به غربالگری محله به محله ، اظهار کرد: این طرح از امروز در ۱۵ منطقه که شامل ۶۵ بلوک است به صورت گسترده اجرا می‌شود.

 

وی وجود پایگاه‌های بسیج را یک ظرفیت برای نظام برشمرد و گفت: تلاش شده است با جذب کمک‌های مردمی سه هزار بسته مواد غذایی برای افراد نیازمند تامین و در بین شهرستان ها توزیع شود.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ادامه داد: پایگاه‌های سلامت و خانه‌های بهداشت نیز در اجرای این طرح حضور دارند و سفیران سلامت و پرسنل درمان در قالب روستا گردشی نیز به بررسی و شناسایی مبتلایان کرونا و تداوم درمان آنها برای مهار این ویروس می‌پردازند.

 

سردار شاکرمی با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم انجام شده است تا این طرح به صورت عملیاتی و گسترده انجام شود، تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح شناسایی بیماران و قطع زنجیره کرونا با اعمال قرنطینه در قالب تسریع در روند درمان و همچنین تامین نیازهای افراد بیمار با کمک نیروهای بسیجی در راستای جلوگیری از تردد آنها برشمرد.

 

وی افزود: با وجود اینکه زیرساخت ما از نظر درمانی و تجهیزات برای مقابله با کرونا مناسب نبود و از صفر شروع کردیم اما اکنون در آمادگی بالا برای مقابله با این بیماری هستیم.

 

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است