شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خبر داد؛ خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی به زندانیان ندامتگاه شهر ایلام

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خبر داد؛ خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی به زندانیان ندامتگاه شهر ایلام

منتشرشده در ایلام دوشنبه, 19 آبان 1399 ساعت 10:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام از خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی به ۲۵۰ نفر از زندانیان ندامتگاه شهر ایلام خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام در حاشیه بازدید از اردوی یک روزه درمانگاه تخصصی بسیج جامعه پزشکی در ندامتگاه شهر ایلام اظهار کرد: با استقرار درمانگاه یک روزه تخصصی به همت بسیج جامعه پزشکی و بهره گیری از ظرفیت پزشکان جهادگر و بسیجی، ۲۵۰ نفر از زندانیان نیازمند ندامتگاه شهر ایلام از خدمات تخصصی پزشکی رایگان بهره مند شدند.

 

وی تصریح کرد: در این اردوی جهادی یک روزه، ۹ نفر از پزشکان متخصص بسیج جامعه پزشکی در زمینه‌های تخصصی ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، داخلی، زنان و دندانپزشکی به زندانیان ارائه خدمت کردند.

 

سردار شاکرمی عنوان کرد: مرحله سوم کمک مومنانه در استان ایلام از ۱۷ ربیع اول آغاز شده و تا شعبان سال آینده ادامه خواهد داشت.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام اظهار کرد: در این مرحله با تعامل و هم افزایی سپاه و بسیج، ادارات و سازمان‌ها علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی در زمینه‌های خدمات پزشکی، اشتغالزایی، مسکن محرومین، آزادی زندانیان، لوازم التحریر دانش آموزان، آموزش و پرورش و.... به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا خدمت رسانی خواهد شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است