شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: در راستای غلبه بر ویروس کرونا خدمت‌رسانی به مردم را سرعت بخشیده‌ایم 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: در راستای غلبه بر ویروس کرونا خدمت‌رسانی به مردم را سرعت بخشیده‌ایم 

منتشرشده در ایلام سه شنبه, 06 آبان 1399 ساعت 10:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: در 8 نقطه محروم استان با تمام توان و تجهیزات در غلبه بر ویروس کرونا خدمت‌رسانی را سرعت بخشیده‌ایم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در گفت‌وگویی با تشریح اقدامات انجام‌شده توسط سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در ارتباط با اقدامات پیشگیرانه، درمانی و بهداشتی اظهار داشت: اعمال بازدارنده و پیشگیرانه تنها راه غلبه بر ویروس خبیثه کرونا است.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام ادامه داد: سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام از آغاز شیوع مُخرب کرونا ویروس تاکنون خود را موظف به ارائه خدمت به مردم دانسته است و در ابعاد مختلف مبارزه با این ویروس حضور فعال و چشمگیری داشته است.

 

 

ضدعفونی معابر، ایجاد کارگاه‌های تولید ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده، برگزاری پویش‌های کمک مؤمنانه ازجمله اقدامات مورداشاره سردار شاکرمی بود و ادامه داد: در 8 نقطه محروم استان هم با تمام توان و تجهیزات و باصرف 460 میلیون تومان دارو خدمت‌رسانی را سرعت بخشیده‌ایم.

 

وی ایجاد دو نقاهتگاه «زنان» و «مردان» به ظرفیت 100 تخت خواب را از دیگر اقدامات سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام عنوان و گفت: ما جزو استان‌هایی نبودیم که توان ایجاد نقاهتگاه را داشته باشیم ولیکن سپاه بی‌منت وارد عرصه شد و نقاهتگاه را با تجهیزات کامل تأمین کرد و آن را برای پذیرش بیماران کرونایی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار داده است.

 

سردار شاکرمی به سخنان اخیر مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در نشست ستاد ملی کرونا اشاره و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری،مسیرها را برای غلبه برمشکلات کشور و ویروس کرونا رانشان دادند و تبعیت از این اوامر راه برون‌رفت از مشکلات پیش رواست و سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام در تحقق رهنمودها غفلت را جایز نمی‌داند و به تلاش برای غلبه بر کرونا و سایر مشکلات را در صدر امور قرار داده است.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است