شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامتهرانجانشین نماینده ولی فقیه در سپاه :پشتیبانی اعتقادی وفکری پاسداران رسالت مهم مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه :پشتیبانی اعتقادی وفکری پاسداران رسالت مهم مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 26 شهریور 1399 ساعت 11:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین طیبی فر پشتیبانی اعتقادی وفکری  پاسداران را رسالت مهم مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه توصیف کرد.


به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین طیبی فر جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در بازدید از مجموعه نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه در جمع کارکنان اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای نگهبانی و صیانت  از انقلاب و دستاوردهای آن تشکیل شد و مجموعه نمایندگی ولی فقیه برای محافظت از پاسداران انقلاب اسلامی در بعد عقیده،اخلاق، سیاست و ... رسالتی مهم بر عهده دارد .

وی ادامه داد: همان طور که فرمانده برای اجرای ماموریت نیاز به پشتیبانی تسلیحاتی و آمادی دارد به پشتیبانی های معنوی،فکری، اخلاقی و سیاسی نیز نیاز دارد که این ماموریت خطیر برعهده مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه می باشد و ما می بایست خودمان را از لحاظ فکری،اخلاقی،اعتقادی و ... ارتقاء داده  و استفاده از ظرفیت نیروهای مومن و متعهد در اجرای این ماموریت مورد تاکید قرار داد.

حجت الاسلام والمسلمین طیبی فر همچنین  کسب رتبه اول جشنواره مالک اشتر در سپاه را تبریک و  از زحمات کارکنان نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه تشکر و قدردانی کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است