شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامبه همت سپاه استان ایلام صورت گرفت؛ افتتاح  ۲۴ باب منزل مسکونی محرومان در دهلران 

به همت سپاه استان ایلام صورت گرفت؛ افتتاح  ۲۴ باب منزل مسکونی محرومان در دهلران 

منتشرشده در ایلام شنبه, 11 مرداد 1399 ساعت 09:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: ۲۴ باب منزل مسکونی محرومان در روستاهای شهرستان دهلران به بهره برداری رسید.

به گزارش سپاه نیوز؛ ۲۴ باب منزل مسکونی محرومان در روستاهای " ثارالله، چم هندی، پتک دیناروند، خربزان، تختان، زرآب، گوراب بالا، بیشه دراز، وحدت و فرخ آباد"  با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه استان ایلام،به بهره برداری رسید.

 

با افتتاح این واحدهای مسکونی از سال گذشته تاکنون ۷۸ باب منزل مسکونی محرومان با اعتبار چهار میلیارد تومان در شهرستان دهلران به بهره برداری رسیده است.

 

فرمانده سپاه استان ایلام در جریان افتتاح این واحدهای مسکونی گفت: مردم شهرستان دهلران در دوران دفاع مقدس و در عملیات‌های بزرگی همچون محرم و فتح المبین در کنار سپاه و ارتش حماسه‌های بزرگی را خلق کردند و اکنون دولت و نهادهای انقلابی وظیفه دارند تا در رفع محرومیت از این منطقه تلاش کنند.

 

وی گفت: مدیران انقلابی و جهادی در شرایط کنونی می‌توانند بخش عمده‌ای از مشکلات و معضلات مناطق محروم را برطرف کنند و کشور ما به شدت نیازمند چنین مدیرانی است.

 

وی عنوان کرد: سپاه در مناطق مرزی در کنار مردم به دنبال امنیت پایدار است چرا که امنیت پایدار موجب پیشرفت و توسعه در ابعاد مختلف می‌شود و جز با حمایت‌های مردمی این موضوع رخ نخواهد داد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است