شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام : ۴۲ هزار بسته معیشتی در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه توزیع شد

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام : ۴۲ هزار بسته معیشتی در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه توزیع شد

منتشرشده در ایلام دوشنبه, 06 مرداد 1399 ساعت 10:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت : با اجرای رزمایش موفق و اثربخش کمک مومنانه با همت مردم بیش از ۴۲ هزار بسته معیشتی در بین خانواده های آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام اظهار داشت:در ادامه رزمایش موفق و اثربخش کمک مومنانه که با همت مردم عزیز بیش از ۴۲ هزار بسته معیشتی در بین خانواده های آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا توزیع شد و موجب همدلی در بین آحاد مردم شد و ایجاد حماسه و موج امید و عزت را در جامعه و رضایت مقام معظم رهبری (مدظله) را به همراه داشت در نظر است تا در بستر زمانی پیش رو و با بهره مندی از ظرفیت معنوی مناسبت های مذهبی ، مرحله دوم رزمایش با عنوان "نهضت کمک مومنانه" برگزار شود.

 

 وی اظهار کرد:مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در استان ایلام در سه محور جمع آوری کمک های مردمی، تعامل و هم افزایی با نهادها و دستگاه های استانی، تهیه بسته های حمایتی بصورت سبد معیشتی و بسته های لوزام التحریر دانش آموزان اجرا می شود.

 

سردار شاکرمی در ادامه گفت:این رزمایش در سه مقطع زمانی با استفاده از توان پایگاه های مقاومت، حوزه ها، بسیج خیرین، ادارات و نهادها اجرایی خواهد شد.

 

 فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع)استان ایلام خاطر نشان کرد: زمان اجرای نهضت کمک مومنانه ازعید قربان تا غدیر ، دهه اول محرم و دهه آخر صفر خواهد بود و کمک ها در میان نیازمندان ، افراد و مشاغل آسیب دیده از کرونا توزیع خواهند شد.

 

 

انتهای خبر

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است