شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خبر داد: اجرای۶هزار و ۵۱۷ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی در ایلام

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خبر داد: اجرای۶هزار و ۵۱۷ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی در ایلام

منتشرشده در ایلام شنبه, 28 تیر 1399 ساعت 11:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه گفت: تا امروز ۶۵۱۷ پروژه عمرانی و ۲۸ هزار و ۸۴۲ پروژه غیر عمرانی و در مجموع ۳۵ هزار و ۵۹ پروژه عمرانی و غیر عمرانی در استان ایلام اجرا شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدضیاءالدین حزنی فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه  صبح امروز (شنبه) در نشست خبری با اصحاب رسانه این استان، اظهار کرد:  تا امروز در ساخت و مرمت مسکن محرومین، معلولان و مددجویان ۱۴۳۶ پروژه  توسط سپاه در استان ایلام انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه  در بحث احداث، مرمت و بهسازی مساجد و حوزه های علمیه و خانه عالم نیز ۳۹۵ پروژه، اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد و ۵۲۴  میلیون تومان هزینه شده است، گفت: در حوزه سلامت از جمله خانه بهداشت، غسالخانه ها و سرویس های بهداشتی برای روستاهای محروم استان  ۳۹۲۵ پروژه  با اعتبار ۱۱ میلیارد  و ۳۰۰ میلیون تومان اجرا شده است.

 

سردار حزنی  با بیان اینکه در  بحث کشاورزی، آبخیزداری، چاه و قنات نیز  ۲۵۹ پروژه اجرا شده است، گفت:  بهسازی و مرمت مزار شهدا، تعمیر و بهسازی مدارس و کتابخانه ها، آبرسانی و راه پل و روستایی، پروژه های فرهنگی، ورزشی  و تهیه  و توزیع جهیزیه،  کمک به خانواده های بدسرپرست و بی سرپرست، تهیه  و توزیع سبد البسه، کمک های معیشت، کمک به بیماران صعب العلاج، توزیع لوازم تحریر،  طرح های ورزشی محلات، تجهیز کتابخانه های مدارس، تجهیزات مساجد و سرویس های بهداشتی سیار از جمله اقداماتی بوده است که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان ایلام صورت گرفته است.

 

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه ادامه داد: تا امروز ۶ هزار و ۵۱۷ پروژه عمرانی  و ۲۸ هزار و ۸۴۲ پروژه غیر عمرانی و در مجموع ۳۵ هزار و ۵۹  پروژه عمرانی و غیر عمرانی در استان ایلام  انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه اقداماتی که سپاه استان ایلام در بحث کمک های مومنانه و مبارزه با کرونا انجام داده است قابل تقدیر است، گفت: از همه مسئولان و کسانی که در این استان مردم را با اجرای طرح های و پروژه های عمرانی و غیرعمرانی که در زندگی و معیشت مردم نقش اساسی دارد و مردم را خوشحال می کند، با مردم داری و مردم دوستی در امر محرومیت زدایی مشارکت دارند، تقدیر می کنم.

 

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه با اشاره به طرح های بزرگ محرومیت زدایی در استان ایلام، ابراز کرد: مهم ترین این طرح ها در حوزه آب و اشتغال است و امروز یکی از طرح هایی که توسط سپاه از یک  کار نشدنی تبدیل  به یک کار  بزرگ شده است بازدید می شود و واقعا در اجرای این پروژه شعار ما می توانیم را در منطقه اجرا کرده ایم، امسال کارها و برنامه های بزرگی در حوزه محرومیت زدایی در استان انجام می شود.

 

سردار حزنی ادامه داد: سپاه پاسداران در بحث کرونا با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، آستان قدس رضوی،  کمیته امداد و بنیاد مستضعفین ستادی را تشکیل داد که محور اقدامات این ستاد کمک های مومنانه بوده است و مقرر شد که  ۳ میلیون ۵۰۰ سبد حمایتی تهیه  و توزیع شود که  بر اساس گزارشات تا امروز در مرحله اول نزدیک به ۱۰ میلیون سبد حمایتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در سراسر کشور توزیع شده است.

 

بازدید از قنات امیرآباد مهران، افتتاح ۱۶۰ باب واحد مسکونی محرومین و  حضور در روستای «سیرانه» و «بوسانه» ملکشاهی از جمله برنامه های سفر سردار حزنی با حضور سردار شاکرمی، فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام و  مدیرکل کمیته امداد استان و سایر مسئولان استانی است.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است