شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانعملیات جهادی نیروی دریایی سپاه در ضدعفونی معابر / ‌خودروهای جنگ نوین به کمک مردم آمد

عملیات جهادی نیروی دریایی سپاه در ضدعفونی معابر / ‌خودروهای جنگ نوین به کمک مردم آمد

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 06 فروردين 1399 ساعت 19:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران با استفاده از خودروهای جنگ نوین به کمک نیروهای بسیجی و مردمی آمده و شهر پارسیان را ضدعفونی کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ بعد از گذشت چندین هفته از شیوع بیماری کرونا در کشور، استان و به تبع آن در شهرستان پارسیان، همه مردم و مسئولین پارسیان در کنار یکدیگر اقدامات متعددی در راستای مقابله با بیماری کرونا انجام داده اند.

 

بسیجیان و جوانان همیشه در صحنه  شهرستان با اقدامات مناسب مانع از گسترش شیوع بیماری کرونا در شهرستان شدند و در این میان منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه نیز به کمک مردم و نیروهای جهادی آمده و با استفاده از خودروهای جنگ نوین در دو مرحله شهر پارسیان را ضدعفونی کرده است.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار منصور روانکار، فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه، در حاشیه عملیات ضدعفونی معابر شهر پارسیان اظهار داشت: رسالت سپاه به عنوان خادم مردم بر این است که هرجا نیاز بود به کمک مردم بشتابد و نگرانی را از دل این ملت شریف بزداید.

 

وی افزود: بیماری کرونا با تلاش مسئولین، همت یگانهای نظامی و مشارکت مردم از شهرستان ریشه کن می شود و از مردم می خواهیم در منازل خود بمانند.

 

سردار روانکار با بیان اینکه سپاه و بسیج نهادی مردم‌نهاد هستند که همواره در شرایط سخت و بحرانی یار و مددکار مردم بوده و هستند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند؛ بیان کرد: از لحظه‌ای که احساس شد منطقه چهارم ندسا، باید امکانات و تجهیزات خود را مهیای مبارزه با این ویروس منحوس کند، با تمام قوا وارد میدان عمل شدیم تا هر چه سریع‌تر بتوانیم این ویروس خطرناک را مهار کنیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است