شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانمسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه : مسیر رسیدن به توحید ناب از توسل می گذرد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه : مسیر رسیدن به توحید ناب از توسل می گذرد

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 09:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز :حجت الاسلام والمسلمین صداقت تاکید کرد: سیر رسیدن به توحید ناب از توسل می گذرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی دریایی سپاه میزبان حجت الاسلام والمسلمین عبدالنبی صداقت مسئول نمایندگی ولی فقیه در این نیرو و هیئتی از معاونین بود. 

 

دیدار چهره به چهره با فرماندهان و رزمندگان سازمان جهاد و تحقیقات خودکفایی و نظارت ستادی از جمله مهم ترین برنامه های سفر حجت الاسلام والمسلمین صداقت و همراهان بود. 

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه در سخنرانی عمومی که در جمع گروهی از فرماندهان و رزمندگان این سازمان انجام شد، به تبیین شبهاتی پرداخت که از سوی وهابیون درباره چرایی توسل به ائمه اطهار علیهم السلام عنوان شده است. 

 

حجت الاسلام والمسلمین صداقت با بیان روایتی از امام صادق علیه السلام گفت: مسیر رسیدن به توحید ناب از طریق توسل به ائمه اطهار علیهم السلام می گذرد. 

 

وی افزود: هر فیضی که به ما می رسد از ائمه – مخصوصا از امام حی می باشد. 

 

حجت الاسلام والمسلمینصداقت اظهار داشت: مقام عبودیت و بندگی و شناخت امام عصر(عج) بسیار با اهمیت است. وی با اشاره به فرازهایی از زیارت جامعه کبیره، افزود: شناخت اهل بیت عصمت و طهارت واسطه فیضی برای خداشناسی است. 

 

در حاشیه این دیدار، معاونین نمایندگی ولی فقیه در نیرو به پرسش های حاضران درباره موضوعات گوناگون و مأموریت های نمایندگی پاسخ دادند و در ادامه نظارت از واحدهای مختلف صورت گرفت. 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است