شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:شهیدان مایه عزت و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:شهیدان مایه عزت و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 23 بهمن 1396 ساعت 11:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: شهیدان مایه عزت و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین رستگار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در مراسم سرکشی از خانواده شهید روحانی احمد صادقی در میناب، شهیدان را مایه ثبات و آرامش کشور دانست و افزود:این نظام و انقلاب ما به سادگی به دست نیامده است و خونهای زیادی در به ثمر نشستن آن چه در دوران انقلاب اسلامی ،جنگ تحمیلی و چه در دوران کنونی پای این نظام و انقلاب ریخته شده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین رستگار تداوم راه امام و انقلاب اسلامی را سرخی خون شهیدان دانست و  افزود:اگر کشور ما امروز در امنیت و آرامش کامل به سر می برد بهای آن خون های پاک مردانی است که خالصانه در راه دفاع از دین و اسلام بر زمین جاری شد.

 

وی حفظ خون پاک و مطهر شهیدان را واجب و ضروری دانست و تصریح کرد:ما امروز وظیفه داریم راه نورانی شهیدان عزیزمان را ادامه دهیم و نگذاریم این انقلاب به دست نا اهلان بیفتد زیرا شهیدان ناظر بر اعمال ما هستند و اگر در پاسبانی از این نعمت الهی کوتاهی کنیم باید در قیامت پاسخگوی شهیدان باشیم.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است