شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر : انقلاب اسلامی تجربه عبور از سخت ترین گردنه ها را کسب کرده است

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر : انقلاب اسلامی تجربه عبور از سخت ترین گردنه ها را کسب کرده است

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 09:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار رزمجو تصریح کرد: انقلاب اسلامی تجربه عبور از سخت ترین گردنه ها را کسب کرده است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ آیین گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در ستاد منطقه دوم  نیروی دریایی سپاه با سخنرانی سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر برگزار شد. 

 

سردار رزمجو در سخنان خود با اشاره به تلاش دشمن در متوقف کردن حرکت رو به رشد انقلاب اسلامی، گفت: این انقلاب در طول حیات خود بی هیچ وقفه ای از سوی دشمنان و قدرت های زورگو و سلطه گر جهان مورد حمله و هجمه بوده است که به توفیق الهی از همه این دسیسه ها سربلند عبور کرده است.

 

وی تاکید کرد: دشمنان این انقلاب در اوج دنائت از هیچ دسیسه ای علیه این انقلاب دریغ نکرده اند اما همچنان با ناکامی و شکست مواجه می شوند چرا که انقلاب اسلامی راه و تجربه عبور از سخت ترین گردنه ها را به خوبی آموخته است.

 

سردار رزمجو ادامه داد: امروز یکی از مهمترین توطئه های مهم دشمن در بین مردم و مسئولین پدیده نفوذ است که هدف از آن متزلزل کردن باورهای نیروهای انقلاب و مردم و ضربه زدن به انقلاب اسلامی  است.

 

وی افزود: بی تردید پاسداری از انقلاب اسلامی برای همه انسان های پاک و آزاده یک وظیفه و تکلیف است و ادامه پایداری آگاهانه، با بصیرت و هوشمندانه، این دسیسه دشمن را نیز به شکست خواهد کشاند. 

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است