شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگاننشست فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با فعالین فرهنگی

نشست فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با فعالین فرهنگی

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 16 بهمن 1396 ساعت 09:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نشست هم اندیشی فعالین فرهنگی، افراد تاثیرگذار و فرماندهان پایگاه های بسیج شهرستان ابوموسی با حضور سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ نشست فعالین فرهنگی و افراد تاثیرگذار و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان ابوموسی با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در سالن حوزه مالک اشتر برگزار شد.

 

سردار ترابی در این نشست اظهار داشت: یکی از مولفه های اصلی اقتدار جمهوری اسلامی ایران، مردم فداکار، با بصیرت و همیشه در صحنه است که ما همه آنها را بسیجی می دانیم.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) تصریح کرد: چیزی که امروز ما به آن نیازمندبم تفکر و فرهنگ بسیجی است که مردم ایران با داشتن این تفکر و فرهنگ تا کنون در شرایط حساس با حضور به موقع خود در صحنه فتنه های بسیاری را از سر راه خود برداشته اند.

 

 

وی تصریح کرد: یکی از وظایف اصلی مسئولان گسترش امید و اعتماد به نفس و شور و نشاط در بین مردم جامعه است و همه تفکرات و برنامه ها و اقدامات مسئولان باید منتهی به ایجاد روحیه شور و نشاط در بین مردم شود.

 

شایان ذکر است در ابتدای این نشست سرهنگ باوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابوموسی و همچنین حجت الاسلام والمسلمین شیرزاد حسنی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی و از فعالین فرهنگی شهرستان به تشریح وضعیت فرهنگی شهرستان و برنامه های فرهنگی متنوعی که در طول سال و با همکاری کلیه دستگاه های فرهنگی جهت ایجاد شور و نشاط و ایجاد روحیه امید در بین مردم برگزار می شود پرداختند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است