شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: برای صیانت از جامعه باید به ابزار علم و دانش مجهز شد

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: برای صیانت از جامعه باید به ابزار علم و دانش مجهز شد

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 02 دی 1396 ساعت 10:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار ترابی با بیان اینکه کسب علم و دانش امری ضروری برای جامعه است گفت: برای صیانت از تمامیت و کیان نظام اسلامی باید به ابزار علم ، دانش و پژوهش مجهز شویم .

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان،ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته دانش و پژوهش اظهار داشت:کسب علم و دانش امری ضروری و حیاتی برای هر جامعه است و دست برتری حقیقی با کسی است که دارای علم و دانش باشد.

 

وی افزود: در دنیای امروز ضروری است برای صیانت از تمامیت و کیان نظام اسلامی و کشور عزیزمان ایران اسلامی و نیز حفظ انسانیت، هرچه بیشتر به ابزار علم و دانش و پژوهش مجهز شویم، تا عرصه های ناشناخته و نو را درنوردیم و به سرعت به دستاوردهای نوین در حل مشکلات و معضلات و موانع پیشرو دست یابیم .

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان ادامه داد : هفته ی پژوهش فرصت مغتنمی است که به ضرورت فراگیری این مهم ( علم و دانش ) اشاره کرده و بیش از پیش امورات و برنامه ریزی و سیاستگزاری ها را در چارچوب و مدار علمی که دارای پشتوانه مطالعاتی و پژوهشی اندیشمندانه است استوار کنیم، تا از آزمون و خطاها و تحمیل هزینه های غیرضرور پرهیز شود.

 

سردار ترابی اظهار داشت : ثبت تجارب مدیران و مسئولان در هرسطحی می تواند تولید یک گنجینه ی علمی بسیار خوبی را فراروی برنامه ریزان و سیاستگزاران و حتی مجریان قراردهد تا با بهره گیری از تجارب خود و گذشتگان ، ضریب خطا و اشتباه محاسباتی در سیاستگزاری و  اجرا  را سیر نزولی داده و بعضاً به سمت صفر سوق دهند.

 

 فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: از زحمات تمام پژوهشگران و آنان که به نوعی در عرصه علم و دانش استان هرمزگان دست اندرکارند ، خصوصاً کارکنان ، پژوهشگران ، اندیشه ورزان و معاونت دانش و پژوهش سپاه امام سجاد(ع)تشکر و قدردانی می نمایم.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است