شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانبیست و ششمین همایش علمی تخصصی اساتید و مربیان عقیدتی سیاسی نیروی دریایی سپاه در قم برگزار شد

بیست و ششمین همایش علمی تخصصی اساتید و مربیان عقیدتی سیاسی نیروی دریایی سپاه در قم برگزار شد

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 03 آبان 1396 ساعت 14:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: بیست و ششمین همایش علمی تخصصی اساتید و مربیان عقیدتی سیاسی نیروی دریایی سپاه در قم برگزار شد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ بیست و ششمین همایش علمی تخصصی (دوره توانمندسازی) اساتید و مربیان عقیدتی سیاسی نیروی دریایی سپاه با حضور اساتید و مربیان شاغل و بازنشسته در مرکز فرهنگی آموزشی امام صادق(ع) قم برگزار شد.

 

در افتتاحیه این همایش از زحمات صادقانه و خالصانه مدیر توانمند و خستگی ناپذیر ناوسالاریکم پاسدار غلامحسین داستان، توسط  حجت الاسلام والمسلمین صداقت مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه ، تقدیر به عمل آمد و مسئول جدید معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه ، جناب حجت الاسلام و المسلمین عبدالحمید رئیسی نیز معرفی گردید.

 

متربیان این دوره که عموماً از اساتید و مربیان منتخب نیروی دریایی سپاه بودند از موضوعات آموزشی با عنوان « آسیب شناسی انقلاب اسلامی و ارائه راهکارهای لازم در جهت رفع آن» توسط جناب دکتر شفیعی و «بررسی سیره اعتقادی سیاسی مبارزاتی ائمه معصومین(ع)» توسط استاد حجت الاسلام والمسلمین طبسی و «روش تدریس قرآن و تفسیر» توسط استاد صیاف زاده بهره مند شدند.

 

همزمان با برگزاری دوره توانمندسازی، همایش توجیهی تخصصی مدیران تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نیروی دریایی سپاه نیز با رویکرد اثربخشی برنامه ها و ارائه پیشنهادها و بیان انتقادات توسط برخی مدیران برگزار و برخی راه حل های مناسب با ظرفیت و توان مجموعه نیروی دریایی سپاه در راستای اجرای کیفی برنامه ها مورد بررسی قرار گرفت.

 

گفتنی است در بخشی از این دوره اساتید، مربیان و مدیران عقیدتی سیاسی نیروی دریایی سپاه از توصیه ها و رهنمودهای مشفقانه حجت الاسلام و المسلمین ادیانی معاون تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی سپاه بهره مند شدند. 

 

جلسه اختتامیه نیز با حضور سردار انگالی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه و با بیان نکاتی در راستای بهره گیری از انتظارات و چشم انداز آینده و مسئولیت مهم عقیدتی سیاسی ادامه و با ارائه جمع بندی و تاکیدات مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه به پایان رسید.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است