شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانتربیت حافظان کتاب وحی با اجرای طرح الحافظون در نیروی دریایی سپاه

تربیت حافظان کتاب وحی با اجرای طرح الحافظون در نیروی دریایی سپاه

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 03 آبان 1396 ساعت 08:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در مرکز آموزش احمد بن موسی (ع) نیروی دریایی سپاه خبر داد: طرح الحافظون یکی از طرح های مهم مجموعه سپاه است که تربیت حافظان کتاب وحی را دنبال می کند. 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام  والمسلمین سید عبدالعلی موسوی صالحی مسئول نمایندگی ولی فقیه در مرکز آموزش احمد بن موسی (ع) نیروی دریایی سپاه اهتمام ویژه ای به برنامه های قرآن و عترت نموده است.

 

وی طی سخنانی ضمن تقدیر از متولیان و مجریان برنامه های قرآنی و طرح الحافظون، اظهار داشت: طرح الحافظون یکی از طرح های مهم مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که تربیت حافظان کتاب وحی را دنبال می کند. 

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در مرکز آموزش افزود: حفظ قرآن کریم برکات فراوانی برای فرد، سازمان و اجتماع در بر دارد که بر هیچ کس پوشیده نیست و ما باور داریم هر سینه ای که تجلی گاه انور کلام وحی شد، ضریب خطا و اشتباه آن بسیار کاهش می یابد. 

 

وی سپس با ابراز رضایت از پیشرفت این طرح قرآنی در سطح مرکز آموزش تصریح کرد: ما با حمایت همه جانبه از این طرح، کمک به درک بهتر دستورات کلام وحی را فراهم می آوریم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم. 

 

حجت الاسلام والمسلمین موسوی صالحی افزود : هر پایوری که موفق به حفظ 4 جزء از قرآن کریم شود، علاوه بر اجر معنوی و برخورداری از برکات و فیوضات ارتباط نزدیک با آیات روحبخش قرآن کریم ، هدایای نقدی و تشویقی در نظر گرفته شده است و در این راستا هزینه سفر به کربلای معلی را نیز به او اعطا خواهیم نمود.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در مرکز آموزش همچنین در حمایت از برنامه های عترت، به پایورانی که قادر به حفظ  نامه 53 نهج البلاغه امام علی علیه السلام شوند هدایای ویژه ای اهدا می نماید. 

 

گفتنی است تشویقات در نظر گرفته شده باعث اشتیاق و استقبال پایوران گردیده است.

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است