شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانتجلیل از فرماندهان برتر دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای در جشنواره مالک اشتر

تجلیل از فرماندهان برتر دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای در جشنواره مالک اشتر

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 07 شهریور 1396 ساعت 11:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: از فرماندهان، مدیران و نفرات برتر معاونت های دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در جشنواره مالک اشتر سال 96 تجلیل به عمل آمد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ در این جشنواره که که با حضور فرماندهی، مسئول نمایندگی ولی فقیه، مسئول حفاظت اطلاعات دانشگاه و دیگر فرماندهان و کارکنان دانشگاه برگزار شد، سردار دریادار دوم پاسدار حسینعلی زمانیفرمانده دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در سخنانی با بیان اینکه اساسی ترین تحولات و پیشرفت پس از انقلاب در سپاه پاسداران رخ داده است گفت: تحول و توسعه در هر مجموعه ای ارتباط مستقیم با آموزش آن مجموعه دارد.

 

سردار زمانی با اشاره به اینکه هر چه تربیت و آموزش در یک مجموعه یهتر باشد موفقیت در آن مجموعه عالی تر خواهد بود افزود: درخشش نیروی دریایی سپاه پاسداران در آب های خلیج فارس از آموزش درست و صحیح در مراکز آموزشی سپاه نشات گرفته است.

 

وی سپس ضمن اشاره به شاخصه های یک سنجش خوب اظهار داشت: برای موفقیت در جایگاه سازمانی باید با دنبال کردن اهداف و راهبرد بلند ، در موفقیت هر چه بیشتر سپاه بکوشیم.

 

فرمانده دانشگاه در ادامه هدف از تاسیس دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را ایجاد وحدت رویه و همدلی سازمانی در مباحث آموزشی و پژوهشی نیروی دریایی سپاه عنوان و خاطر نشان کرد: تا به امروز همه فرماندهان و مدیران در امر مدیریتی موفق بوده اند و نمره قبولی از بازرسی و تعالی فرماندهان دانشگاه کسب کرده اند.

 

سردار زمانی اعلام کرد: مجموعه دانشگاه از ارائه هیچ آموزشی به نیروها دریغ نمی کند و هر چه در توان دارد صرف آموزش صحیح و درست نیروهای سپاه می کند.

 

در بخش دیگری از این جشنواره حجت الاسلام  والمسلمین حسین عاشوریمسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه با اشاره به اینکه همگی باید قدردان نعمت های الهی باشیم گفت: خداوند نعمت پاسداری از اسلام را به ما عنایت کرد تا ما با تمام وجود خود در این امر کوشا باشیم و از آرمان های امام و انقلاب دفاع کنیم.

 

حجت الاسلام  والمسلمین عاشوری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند "اگر از دیگران خوب بودن انتظار است از سپاه عالی بودن مورد انتظار است" افزود: با توجه به این فرمایش حضرت آقا، نه تنها فرماندهان سپاه بلکه همه سبز پوشان پاسدار باید عالی باشند.

 

وی تصریح کرد: با وجود اینکه برخی از فرماندهان و کارکنان کمتر از کاری که انجام می دهند مزد مادی می گیرند ولی این عشق و علاقه به دین و انقلاب است که آنان را در این مجموعه ثابت قدم داشته است.

 

ناوسالاریکم پاسدار محمد خزاییمسئول حفاظت اطلاعات دانشگاه نیز در این جشنواره با اعلام اینکه 2 نعمت بزرگ در اختیارمان قرار دارد که باید از آن به نحو احسن حفاظت کنیم گفت: یکی از این نعمت های بزرگ سلامتی است که با حفاظت از این نعمت بزرگ نعمت دوم که امنیت است شکل می گیرد.

 

وی ادامه داد : امنیتی که از سلامت نیروهای نظامی، پاسدار و انقلابی در کشورمان حکم فرما شده است از عنایات خاصه امام زمان(عج) به انقلاب و کشور اسلامی است.

 

ناوسالاریکم پاسدار بشیر کلاری، مسئول معاونت تربیت و آموزش دانشگاه نیز در ادامه در گزارشی تاکید کرد: بیشتر آموزش هایی که در حوزه خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه ارئه می شود نیز در همین مجموعه تدریس می شود به طوری که روزانه 80 کلاس تئوری و عملی در دانشگاه برگزار می شود.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است