شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان : اخلاص درعمل و روحیه بسیجی شهید رجایی را اسطوره دولت ها کرد

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان : اخلاص درعمل و روحیه بسیجی شهید رجایی را اسطوره دولت ها کرد

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 07 شهریور 1396 ساعت 08:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت:اخلاص ، پشتکار و مردمی بودن شهید رجایی باعث ماندگاری نام و راه او در تاریخ انقلاب اسلامی ایران شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در ابتدای مراسم تجلیل از کارمندان بسیجی اظهار داشت : اخلاص ، پشتکار و مردمی بودن شهید رجایی باعث ماندگاری نام و راه او در تاریخ انقلاب اسلامی ایران شد.

 

وی تاکید کرد: آن چه امروز شهید رجایی را به عنوان شخصیتی ماندگار و اسطوره در تاریخ ماندگار کرده است، شخصیت این شهید در مردم داری، اخلاص. منش و رفتارسیاسی است.

 

سردار ترابی با بیان اینکه شهید رجایی مصداق عملی خدمت خالصانه به مردم و همچنین یکی از استوانه های عدالت بود، افزود: این شهید باید به عنوان یکی از الگوهایی عملی مدیران امروز باشد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با بیان اینکه مردم یاری و مردم داری شاخصه ی اصلی کارمندان بسیجی است ادامه داد: توجه به این شاخص‌ها و حركت در این مسیر باید در جامعه ایجاد شود تا موفقیت‌هایی به دست آمده و کشور مسیر اخلاق و وفاق ملی را طی کند.

 

وی با یادآوری اینكه انقلاب اسلامی به واسطه خون انسان‌هایی که از خود گذشتند، به پیروزی رسید،گفت: راه موفقیت جامعه در گرو تأسی به شهیدان است و اگر با چنین نگاهی به فعالیت بپردازیم، مسلماً هیچ راه دیگری را جز خدمتگذاری به مردم در پیش نخواهیم گرفت.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است