شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانحضور جهادی ناوتیپ 412 ذوالفقار منطقه چهارم ثارالله(ع) در شهرستان پارسیان استان هرمزگان

حضور جهادی ناوتیپ 412 ذوالفقار منطقه چهارم ثارالله(ع) در شهرستان پارسیان استان هرمزگان

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 05 شهریور 1396 ساعت 12:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: ناوتیپ 412 ذوالفقار در عرصه فرهنگی، بازسازی ساختمان برخی مدارس شهرستان پارسیان را به عهده گرفت.

به گزارش سپاه نیوز، با توجه به نیاز بازسازی و ترمیم ساختمان برخی از مدارس، این ناوتیپ با هدف تعامل و همکاری و همچنین ترویج ارزش های فرهنگی، با آموزش و پرورش شهرستان همکاری می کند.

 

ناوتیپ 412 ذوالفقار نیروی دریایی سپاه با بهره گیری از ظرفیت های انسانی و هنری خود، فضا سازی فرهنگی مدارس روستاهای محروم این شهرستان و برخی از مدارس سطح شهر پارسیان را بر عهده گرفت.

 

در اجرای این طرح، نیروهای هنرمند داوطلب ناوتیپ که در قالب فرهنگیاران(نقاش و خطاط) سازماندهی شده اند، کار نقاشی، طراحی و زیباسازی نمای مدارس مورد نظر را با بهره گیری از نمادهای اسلامی- ایرانی و ارزش های دینی و همچنین بهره گیری از احادیث و روایت ائمه معصومین علیهم السلام، انجام می دهند.

 

گفتنی است در مراسم آغاز اجرای این طرح که تعدادی از مسئولان شهرستان از جمله امام جمعه پارسیان نیز حضور داشتند، رییس آموزش و پرورش پارسیان از اقدامات جهادی ناوتیپ 412 ذوالفقار منطقه چهارم دریایی ثارالله سپاه تقدیر کرد. 

 

سامانه پاسدار نیروی دریایی سپاه نیز اقدامات جهادی فرماندهان و رزمندگان نیروی دریایی سپاه در جغرافیای مأموریتی و از آن جمله اقدام اخیر را ارج نهاده و این قبیل فعالیت ها را شایسته تحسین و تقدیر می داند و همه آن چه در مأموریت های ذاتی و غیر آن صورت می گیرد، منبعث از رسالت پاسداری، ایمان و تعهد آنان بوده و هست.  

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است