شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگاناولین همایش پیاده روی کارکنان طرح فتح رده های مستقر در بندر عباس

اولین همایش پیاده روی کارکنان طرح فتح رده های مستقر در بندر عباس

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396 ساعت 11:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: اولین همایش پیاده روی کارکنان طرح فتح رده های مستقر در بندر عباس به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار

 

به گزارش سپاه نیوز؛ در راستای اجرای دکترین آمادگی یگانی و تقویت جسمانی کارکنان و افزايش آمادگي جسماني، گسترش نشاط و بالا بردن سطح سلامتي و افزايش روحيه وحدت و دوستي ميان کارکنان و همچنین به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار اولین همایش پیاده روی کارکنان طرح فتح رده های نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مستقر در بندرعباس در سال 1396 به مسافت 7 کیلومتر و به استعداد 600 نفر از رده های مستقر در بندرعباس شامل منطقه یکم نیروی دریایی سپاه، فرماندهی هوا دریا، فرماندهی جنگال و پهپاد، مهندسی ندسا و فرماندهی پشتیبانی قرارگاه ندسا توسط  تربیت بدنی ندسا برگزار شد.

 

 مدیر تربیت بدنی نیروی دریایی سپاه ناوسالار سوم پاسدار علی اصغر محمودی طی مصاحبه ای بیان نمود: يکي از اهداف مهم ورزش همگانی و آمادگی جسمانی، ارتقاء توان جسمی و روحی در بین پاسداران نیروی دریایی سپاه می باشد که این امر همگام با دیگر رده های ندسا در سطح ستاد ندسا نیز در بین پایوران همواره به صورت منظم به اجرا در می آید.

 

وی عنوان کرد: در این برنامه که با حضور شرکت جمعی از مدیران تربیت بدنی رده های ندسا شرکت کننده در همایش سالیانه مدیران برگزار شد شرکت کنندگان مسافت 7 کیلومتر در ساحل ، پیمودند.

 

ناوسالارسوم محمودی در ادامه ضمن اشاره به فعاليت هاي ورزشي در سپاه گفت: به فعاليت های ورزشی سپاه هم در بخش ورزش قهرماني و هم در ورزش همگاني توجه می شود.

 

 سرپرست مدیر تربیت بدنی ندسا در ادامه در خصوص دفاع از ارزش هاي انقلاب اظهار داشت: ما موظف هستيم از انقلاب اسلامي و اين مسئوليت پر خطير با قوت و تمام نیرو پاسداري کنيم که اين موفقيت فقط با تقويت جسم و روح همراه با ذکر دعا و معنويت ميسر مي باشد. 

 

وی در پایان از مدیران تربیت بدنی و فرماندهی قرارگاه ندسا که این مدیریت را در اجرای برنامه های ورزشی حمایت و یاری نمودند تقدیر و تشکر  به عمل آورد. 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است