شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: طرح تحول محلات در سال 96 در تمامی هرمزگان اجرا می‌شود / مساجد مهمترین مرکز فعالیت بسیج است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: طرح تحول محلات در سال 96 در تمامی هرمزگان اجرا می‌شود / مساجد مهمترین مرکز فعالیت بسیج است

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 11:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار ترابی گفت: طرح تحول محلات در سال 96 در تمامی شهرستان‌های هرمزگان اجرا خواهد شد و همه فعالیت‌های این طرح بزرگ در مساجد انجام می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار  سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی در همایش تربیت و تعالی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان بندرعباس با بیان اینکه مساجد مهمترین مرکز فعالیت بسیج است، عنوان داشت: طرح تحول محلات در سال 96 در تمامی شهرستان‌های هرمزگان اجرا خواهد شد و همه فعالیت‌های این طرح بزرگ در مساجد انجام می‌شود چراکه این مکان مقدس، مهمترین مرکز فرهنگی در جامعه است. 

 

وی افزود:  استقبال مردم در تشییع پیکر پاک 20 شهید گمنام دفاع مقدس در ایام فاطمیه دوم بی‌نظیر بود و مردم ولایت‌مدار هرمزگان جلوه‌های زیبایی را از ورود تا تدفین شهدای گمنام به نمایش گذاشتند.

 

 فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگانتصریح کرد: مهمترین کاری که در سال 95 از سوی سپاه ناحیه بندرعباس اجرا شد همین پیاده‌سازی طرح تحول محلات با محوریت مساجد بود که انصافأ کاری ستودنی از مسئولان صورت گرفت.

 

 

سردار ترابی در پایان سخنانش افزود: یکی از برنامه‌های مهمی که در سال 96 دنبال می‌شود رویکرد بسیج و سپاه به سوی فعالیت‌های اجتماعی ازجمله محرومیت‌زدایی و برگزاری اردوهای جهادی است که طراحی تمامی این کارها در مساجد برنامه‌ریزی خواهد شد و نیاز است از سوی ائمه جماعات و هیأت امنای مساجد همکاری لازم صورت پذیرد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است