شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانجانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: چالش های فرهنگی و اقتصادی کشور نیازمند مدیریت جهادی است

جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: چالش های فرهنگی و اقتصادی کشور نیازمند مدیریت جهادی است

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 22 اسفند 1395 ساعت 15:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سرهنگ علی نژاد گفت : چالش های فرهنگی و اقتصادی کشور نیازمند مدیریت جهادی است. 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار علی علی نژاد جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در حاشیه برگزاری مجمع بسیج شهرستان میناب با تاکید بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت نخبه ها اظهار داشت: نخبه ها باید با شناسایی چالش ها و معضلات شهرستان با ارائه طرحی جامع در روند اجرای تحول فرهنگی و اقتصادی در جامعه تلاش کنند و چالش فرهنگی و اقتصادی کشور بعنوان مهمترین تهدید دشمن، نیازمند مدیریت جهادی است.

 

جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران با وجود چالش های فرهنگی و اقتصادی به قدرتمند ترین کشور منطقه تبدیل شده و  طبق نگرش نظریه پردازان اروپایی تا سال ۲۰۱۷ بعنوان یکی از هشت کشور قدرتمند دنیا مطرح خواهیم شد.

وی اظهار داشت:  دشمن علی رغم مشاهده این همه توانمندی از نخبه های ما با ارائه انواع تهدید ها بخصوص جنگ های نیابتی در صدد بود تا کشور ایران اسلامی را به سمت فلج شدن سوق دهد.

 جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تاکید کرد: هر جایی که ژنرال های ایرانی ما در عملیاتی حضور داشته اند دشمن با شکست مواجه شده و این قدرت، برگرفته از ایمان، توکل و نهادینه شدن فرهنگ ما می توانیم در بین نخبه های بسیجی ما است.

وی  مهمترین چالش کشور را چالش اقتصادی و فرهنگی برشمرد و تصریح کرد: مسئولین ما با بهره مندی از ظرفیت و توان نخبه ها در شناسایی و رفع این چالش ها تلاش کنند.

سرهنگ علی نژاد گفت: ما امروز هیچ تهدیدی در حوزه نظامی نداریم و روز به روز بر رشد و پیشرفت توان نظامی ما افزوده می شود لذا چالش فرهنگی و اقتصادی کشور بعنوان مهمترین تهدید دشمن، نیازمند مدیریت جهادی است.

جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اذعان داشت: در بحث تهدید فرهنگی اگر نتوانیم محصول فرهنگی خوب به نسل جوان ارائه دهیم قطعا” در فضای مجازی و شبیخون فرهنگی دشمن محصول جدیدی به جوانان ما ارائه می شود.

وی بهترین محصول فرهنگی و سبک زندگی نوین را به خانواده ها فرهنگ متعالی شهید و الگوی سبک خدمتگذاری به مسئولین را الگو قرار دادن زندگی شهید باکری عنوان کرد.

 

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است