شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانجانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه: اگر در مسیر شهداء باشیم و راه شهداء را ادامه دهیم ، پیروز و سربلند خواهیم بود

جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه: اگر در مسیر شهداء باشیم و راه شهداء را ادامه دهیم ، پیروز و سربلند خواهیم بود

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 17 اسفند 1395 ساعت 14:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار تنگسیری گفت: اگر در مسیر شهداء باشیم و راه شهداء را ادامه دهیم ان شاءالله پیروز و سربلند خواهیم بود و تا با هم هستیم خدا با ماست و عزت و پیروزی هم با ماست.  

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه در یادواره سردار شهید حاج محمد اثری نژاد  در زادگاه این شهید که به همت فرماندهی مرکزپشتیبانی تخصصی معاونت آماد ندسا برگزار گردید،با اشاره به خاطراتی از این شهید گفت: وظیفه شناسی، انس با قرآن، عشق به امام زمان، اطاعت از ولی فقیه، تواضع و اخلاص بالا را می توان از خصوصیات بارز اخلاقی و منحصر به فرد این شهید بزرگوار برشمرد.

وی افزود: شهید اثری نژاد با بصیرت بالایی که داشت مبارزه خود علیه استکبار را  از سال 53 و مبارزه با طاغوت ستمشاهی آغاز و با شروع جنگ تحمیلی با حضور در جبهه های مختلف نبرد علیه رژیم بعث عراق همواره شجاعت و دلاوریهای خود را نشان داد و در نهایت نیز به آرزوی بلندش که سعادت دیدار با معبود بود رسید و شهد شهادت را نوشید.

 سردار تنگسیری در ادامه خاطرنشان کرد: شهید اثری نژاد یکی از فرماندهان شهیدی است که ناشناخته باقی مانده است چرا که دلاور مردی های این شهید بزرگوار از کردستان، پاوه، سنندج، ارتفاعات بازی دراز، ایلام و اروند و... جاری، ماندگار و فراموش نشدنی است و اینها را کسی نمی تواند نه به زبان و نه حتی به قلم بیان کند.

جانشین فرماندهی ندسا گفت: شهید اثری نژاد جزء مسئولین تراز اول سپاه و جنگ بود به طوری که موفقیت عملیات والفجر 8 مرهون زحمات این شهید بزرگوار و دیگر شهدای گرانقدر می باشد. 

وی همچنین افزود: امروز قطعاً اگر گزندی به انقلاب ما نرسیده و ان شاءالله نخواهد رسید به برکت وجود ارواح پاک و طیبه شهداء و به برکت خون شهدا است، همان شهدایی که مقامشان در نزد پروردگار بسیار رفیع و بلند است. 

وی در پایان گفت: اگر در مسیر شهداء باشیم و راه شهداء را ادامه دهیم ان شاءالله پیروز و سربلند خواهیم بود و تا با هم هستیم خدا با ماست و عزت و پیروزی هم با ماست.  

گفتنی است در پایان این یادواره پس از اجرای برنامه های مختلف از قبلی مداحی و شعر خوانی، تندیس یادبود به همسر، برادر و خواهران این شهید بزرگوار اهدا گردید.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است