شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان : پیشرفت‌های اثرگذار اجتماعی برگرفته از حرکت فرهنگی بسیج است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان : پیشرفت‌های اثرگذار اجتماعی برگرفته از حرکت فرهنگی بسیج است

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 26 بهمن 1395 ساعت 11:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار ترابی گفت: همه پیشرفت‌های اثرگذار اجتماعی در کشور و جهان برگرفته از حرکت فرهنگی بسیج است و این نیروی بسیجی است که در همه زمینه‌ها و عرصه‌ها مشارکت فعال دارد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در مراسم تجلیل از فرماندهان و دبیران کارگروه‌های طرح تحول محلات قرارگاه کربلا حوزه شهید منظری بندرعباس اظهار داشت: راهپیمایی 22 بهمن امسال از زوایای مختلفی با راهپیمایی هرساله تفاوت داشت و مهمتر اینکه حضور مردم برای پاسخ دادن به یاوه‌گویی‌های دشمنان ایران و اسلام بود و شکوه و عظمت حضور مردم مثال‌زدنی بود که باید به وجود این‌گونه مردم افتخار کرد.


وی افزود: تجربه تاریخی نشان داده است هر ملتی که در برابر استکبار کوتاه بیاید، زبون و خار خواهد شد اما ملت ایران با ایستادگی و مقاومت خود به ملتی الهام‌بخش در جهان اسلام و سراسر دنیا تبدیل شده است.


فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان عنوان داشت: همه پیشرفت‌های اثرگذار اجتماعی در کشور و جهان برگرفته از حرکت فرهنگی بسیج است و این نیروی بسیجی است که در همه زمینه‌ها و عرصه‌ها مشارکت فعال دارد.


سردار ترابی ادامه داد: در نیمه دوم سال گذشته اتفاق جدیدی در 6 محله شاخص حوزه فعالیت شهید منظری بندرعباس اتفاق افتاد که این حرکت نو با توان و پشتکار ائمه جماعات مساجد و فرماندهان پایگاه‌های بسیج محلات رقم خورد.


وی با بیان اینکه آگاهی‌بخشی به خانواده‌ها در اجرای طرح‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی اهمیت فراوانی دارد، گفت: در جلسه‌ای که با سردار جعفری داشتم در خصوص طرح تحول محلات گزارشی را ارائه نمودم که تاکنون این طرح نتایج خوبی را در 6 محله شاخص در بندرعباس داشته است.


فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: علی‌رغم تمامی زحمات و تلاش‌های فرماندهان کارگروه‌ها و ائمه جماعات که از آنها تقدیر و تشکر می‌شود، به لحاظ جایگاهی خیلی فاصله داریم که امیدواریم این طرح به‌عنوان الگو در کشور پیاده‌سازی شود.


سردار ترابی بیان داشت: هر کار جدیدی معایب و نواقصی خواهد داشت و برای سال آینده باید از تجربیات امسال بهره لازم را ببریم.
وی اظهار کرد: یکی از اهداف عالیه نظام، ساختن شهرهایی بر پایه سبک اسلامی است که رنگ و بوی چهره اسلامی داشته باشد و این موضوع مهم آرزوی همه ماست.


فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در پایان اضافه کرد: امیدواریم خداوند متعال عنایت فرماید که وظایفمان را خوب و به نحوه شایسته بشناسیم و ادا کنیم تا بخشی از دین خود را به همین مردمی که در 22 بهمن 95 حماسه‌ای دیگر خلق کردند ادا کرده باشیم.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است