شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانجانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان: امنیت امروز کشور مرهون بسیج و تفکر بسیجی است

جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان: امنیت امروز کشور مرهون بسیج و تفکر بسیجی است

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 12 دی 1395 ساعت 13:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ علینژاد  گفت: امنیت امروز کشور مرهون بسیج و تفکر بسیجی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ علی علینژاد جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) در همایش شکوه هجرت در جمع جهادگران دانشجو اذعان داشت: امروز امنیت پایدار ما مرهون تفکر بسیج و بسیجیان می باشد و ما با اندکی تامل در می‌یابیم که امنیت پایدار چقدر حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه در هیچ جای دنیا امنیت به اندازه کشور ما وجود ندارد، اظهار کرد: هر جا که فرهنگ بسیج و بسیجیان باشد آنجا امنیت و اقتدارپابرجاست و جمهوری اسلامی به همین دلیل پایدار است.

جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) در قسمت دیگری از صحبتهای خود افزود: امروز آزادی شهر حلب برای کسانی که برای اسلام دل می سوزانند، بسیار با اهمیت بود و همین بسیج و نیروی مردمی بود که توانست شهر حلب را آزاد کند.

این مقام مسئول ادامه داد: بسیج دانشجویی یکی از مکان های حساس کشور ماست که می تواند تحول ایجاد کند که یکی از این تحولات ایجاد روحیه جهادی در بین قشر دانشجوست و این جوانان با حضور خود در این گروه ها در واقع می خواهند به مسئولین گوشزد کنند که باید در کار روحیه جهادی داشته باشند.

سرهنگ علینژاد با بیان اینکه امروز بالا بردن روحیه انقلابی  و علاقه مندی به نظام و ولایت نیز نوعی کار جهادی است، افزود:کسی که امروز در مناطق محروم با کمترین امکانات بیشترین خدمت را انجام می دهد به غیر از جهاد نمی توان نام دیگری بر آن گذاشت.

انتهای خبر/07

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است