شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: بسیج باید به طور مداوم بر توانایی‌های خویش در زمینه‌های مختلف بیافزاید

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: بسیج باید به طور مداوم بر توانایی‌های خویش در زمینه‌های مختلف بیافزاید

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 08 دی 1395 ساعت 12:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار ترابی گفت: بسیج باید به طور مداوم بر توانایی‌های خویش در زمینه‌های مختلف بیافزاید.

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در جمع بسیجیان مناطق مختلف استان هرمزگان اظهار کرد: انقلاب اسلامی با مجاهدت فراوان امام خمینی (ره) و مردم آگاه و بصیر ایران به نقطه پیروزی رسید و تداوم انقلاب اسلامی نیز تاکنون با اراده و همراهی مردم بوده است.

وی با بیان اینکه عبور از بحران‌های دشمن‌ساخته در طول 38 سال اخیر جز با اتکای به مردم و هدایت‌های هوشمندانه ولی فقیه امکان‌پذیر نبوده است، افزود: وظایف ما در هر سنگری به خوبی مشخص است و باید در رشد کارآمدی انقلاب اسلامی به یکدیگر کمک کنیم.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: دشمن مترصد ثانیه‌ای غفلت و ذره‌ای کوتاهی ما در مسیر صیانت از انقلاب اسلامی و آرمان‌های شهدا است تا توطئه‌های شیطانی و خبیثانه‌شان علیه ایران اسلامی را به سرعت اجرایی کنند.

سردار ترابی ادامه داد: دشمنان ما شرایط پیرامونی ایران را بحرانی ساخته و به دنبال برنامه‌ریزی برای ضربه به انقلاب اسلامی و ملت ایران بوده‌اند اما توطئه‌های شیطانی آنان در طول سال‌های اخیر با دوراندیشی و هوشمندی رهبر معظم انقلاب اسلامی و به واسطه بصیرت ملت ایران و مجاهدت‌های بی‌پایان فرزندان ملت ایران ناکام مانده است.

وی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های بسیجیان در شرایط کنونی را بصیرت همه‌جانبه و هوشیاری مستمر در برابر توطئه‌های دشمنان عنوان کرد و گفت: بسیج باید به طور مداوم بر توانایی‌های خویش در زمینه‌های مختلف بیافزاید و تراز خود را در همان جایگاهی که امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی از آن انتظار دارند، نگاه دارد تا بتواند در مأموریت‌های مختلف با سرافرازی عمل کرده و همچون گذشته به توفیق دست یابد.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) با یادآوری سالگرد عملیات کربلای چهار اضافه کرد: مجاهدت دیروز شهدا وظیفه امروز ما را در قبال امنیت و آرامش و ثبات کشور و خدمت به مردم سنگین‌تر کرده است و همه بسیجیان باید گوش به فرمان رهبری در هر سنگری که قرار دارند، به فکر توسعه و تعالی کشور و ارتقای معنویت باشند.

انتهای خبر/07

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است