شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: کنگره سرداران و ۲۷۱ شهید اطلاعات در استان فارس برگزار می‌شود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: کنگره سرداران و ۲۷۱ شهید اطلاعات در استان فارس برگزار می‌شود

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 04 دی 1395 ساعت 14:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام و المسلمین رستگار  از برگزاری نخستین کنگره سرداران و ۲۷۱ شهید اطلاعات استان‌های هرمزگان، فارس و بوشهر در استان فارس خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان امروز در نشست خبری اظهار داشت: قرارگاه عملیاتی مدینه منوره  یکی از 10 قرارگاه نیروی زمینی سپاه در کشور بوده که در دو استان هرمزگان و اصفهان فعال است.

وی از برگزاری نخستین کنگره سرداران و 271 شهید اطلاعات استان‌های هرمزگان، فارس و بوشهر مورخ 16 دی ماه امسال در استان فارس خبر داد و گفت: استان هرمزگان 14، فارس 237 و بوشهر 20 شهید اطلاعات در 8 سال دفاع مقدس داشته است.

 

حجت الاسلام والمسلمین رستگار بیان‌داشت: یکی از بخش‌های مهم و حساس در جنگ، قسمت اطلاعات عملیات بوده است که پاک‌ترین و مخلص‌ترین جوانان ما در این قسمت بوده‌اند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به اهداف برگزاری کنگره سرداران و شهدای اطلاعات تصریح‌کرد: این کنگره با هدف زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا، آشنایی نسل جدید با آرمان‌ها و انگیزه‌های الهی شهدا، تجلیل از مقام شامخ آن بزرگمردان و الگوسازی از شخصیت و سیره زندگی و حماسه ایثارگرانه آنان برگزار می‌شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین رستگار تاکید کرد: فرهنگ و روحیه‌ای که قوام و بقای جامعه، نظام و سرزمین اسلامی همواره نیازمند و در گرو تحقق آن است همان ترویج روحیه ایثارگری و فرهنگ فداکاری برای ارزش‌هاست.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در پایان ابراز داشت: کنگره سرداران و 271 شهید اطلاعات از استان‌های هرمزگان، بوشهر و فارس در حسینیه عاشقان ثارالله شیراز برگزار و در حاشیه این کنگره از 8 عنوان کتاب که یکی از این کتاب‌ها در مورد شهید حسن ذاکری از شهدای هرمزگان است رونمایی می‌شود.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است